Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Eğer bir şey kaçırmıyorsam ve Sürpriz olmaz ise; Wano da kadın Samuray yok sanırım. Ve bu da Koushirou'nun, Kuina'ya tutumunun nedenini de göstermiş olur, çünkü Kuina; "Babam kadınların kılıç ustası olamayacağını söylüyor diyordu".

Bir de Kılıç ustaları seride yükselirken, şöyle şunu da şuraya bırakayım. Zoro'nun nasıl bir canavara dönüşeceğini anlayın :D
Gelmiş Geçmiş En iyisi! :a:
Daha çok Ryuma'nın ne kadar iyi olabileceğini gösteriyor. :D

MuzluYulafEzmesi

Kafa ödüllerinin bu kadar çok karşımıza çıktığı bir seride keşke güçlü bir kaç tane ödül avcısı da olsa . Herkesin kafa ödülü var ama bu ödüller ödül sahiplerinin ne kadar güçlü ve denizcilere karşı ne kadar büyük bir tehdit olduğunun göstergesi olmaktan ileri gidemiyor . Seri de çok az ödül avcısı gördük onlarda ciddi ciddi aramızdan bazı insanların dövebileceği kadar güçsüzdü .

Zoro konuşurken düşman neredeydi, Sanji neredeydi ?
Sen bu kafayla aldığın kavunlarla sebze çorbası falan da yaparsın :byee:

Bak aradaki farkı tekrar açıklıyorum eğer gene anlamamazlıktan gelirsen keyfin bilir.

Jimbei ve Luffy aynı anda kaçarlarken biri diğerini bıraktı.
Zoro ve Sanji aynı anda bir şeylerden kaçmıyor, aynı ortamda bulunmuyorken Sanji gitmiş ve başını belaya sokmuş, sonra da ben hallederim demiş. Zoro da bırakın halletsin diyor.

Bu arada ölsen de ölme diyen karakterin savunulması da bu kadar olacak ne bekliyorum ki :artiz:

@Omeawamo93 sen ne yaptığını sanıyorsun? xd

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık