Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arkadaşlar eğer dikkate değer bulursanız naçizane bir tavsiyem var. Bu çoğunuzun da dikkatini çeken bir şeydir gerçi.

Eğer One Piece'te bir gizemden bahsediliyorsa, hemen ardından ya da en kötü aynı bölümde buna bir gönderme yapılıyor.

Örneklendireyim, mesela 928. bölüm
Bu bölümde Komurasaki tanıtılıyor. Ve bölümde son gözüktüğü sayfa burası. Bundan hemen sonraki sayfa bölümün son sayfası ve şöyle bir sayfa:
Sayfa direkt Tama'nın "Kız kardeşin var demek." demesiyle başlıyor. :S Sonuç Hiyori aslında Komurasaki çıkıyor.

Böyle daha örnekler vardı ama şu an unuttum. :S Toparlayıp konu açmayı düşünüyorum.

Devrim ordusu da giderek vasıfsız gelmeye başladı bana. Kuma'dan haberin yok ama sonra devrimin en büyük güçlerini amirallerin fink attığı yere yolluyorsun. Niye ? Kuma'yı almak için. Yapacağınız devrimi seveyim :(:artiz:

34 dakka...
Ben izlerken yoruldum. Bu yaparken kimbilir
...
Ama tavsiye ederim. Güzel bir arc özeti olmuş.

Geçen biri bana "Law'un meyve uyanışı nasıl olur ki?" diye sormuştu.
Şimdi aklıma geldi bak. Room şartı ve kullanım kısıtı ortadan kalksa aslında yeter.
Hani meyvenin zaten doğru düzgün hasar verici tekniği yok, bir de kullanım kısıtı, kullanım şartı cart curt yani...
(Gamma knife'ı saymıyorum. Law'un bu tekniği kullanacağı insan sayısı bir elin parmaklarını belki geçer belki geçmez çünkü)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık