Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sanji ve Zoro’ya bu arc da sağlam bir dövüş çizmezse, One Piece gözümden tamamen düşer.
Balıkadam, Whole Cake ve Revery arclarının üstünü çiz, geri kalan her arc bu arc için birer hazırlıktı. Adım gibi eminim taş gibi dövüşler olacak bu arc.

Pun Hazard: Kaido hedef seçildi, Caesar yakalandı, Wano'lu Kin'emon ile karşılaşıldı.

Dressrosa: Kaido ile işbirliği içinde olan Doflamingo dövüldü, fabrikası yıkıldı. Wano'lu Kanjuro göründü. Kaido gözüktü.

Zou: Momo'nun kimliği ortaya çıktı. Kaido'nun yaptığı zulümler anlaşıldı. Luffy Kaido'yu yeneceğim dedi ve kırmızı poneglyphlerden bahsedildi.

Bu arc da tayfa sağlam dövüşlere girmezse soğumak şöyle dursun bırakabilirim bile.

Ama güzel dövüşler olacak, eminim.

Flood olmasın diye birisinin yazmasını bekledim ama yazan olmadı.

Killer'in o zaman gücünün neresinde olduğu meçhul. Adama ne yaptılar bilmiyoruz. Şundan eminim iki novanın dövüşü bu şekilde ilerlemez. Hele ki dövüşleri bir bölümde bitemez.

Not: " Zoro teq attı novaya xd" diyenler uzak dursun.

Ayrıca kastettiğim şey arcın sonunda olan dövüşlerdi. Arc içinde kimler kimlerle dövüşüyor. Ben Sanji vs Jyabura ve Zoro vs Kaku gibi kaliteli dövüşleri kastediyorum.

Flood olmasın diye birisinin yazmasını bekledim ama yazan olmadı.

Killer'in o zaman gücünün neresinde olduğu meçhul. Adama ne yaptılar bilmiyoruz. Şundan eminim iki novanın dövüşü bu şekilde ilerlemez. Hele ki dövüşleri bir bölümde bitemez.

Not: " Zoro teq attı novaya xd" diyenler uzak dursun.

Ayrıca kastettiğim şey arcın sonunda olan dövüşlerdi. Arc içinde kimler kimlerle dövüşüyor. Ben Sanji vs Jyabura ve Zoro vs Kaku gibi kaliteli dövüşleri kastediyorum.
Killer'ın tam gücünde olduğunu ben de düşünmüyorum (O kadar Zoro, Killer denk muhabbeti döndirdüm burada). Ama orada Zoro da handikaplı. Bana sorulsa "Killer'ınkinin yanında Zoro'nun durumunun esamesi okunmaz derim" ama ortada net bir şey yok. O yüzden her ne kadar geçiştirilmiş olsa da bana göre Pica'dan daha güçlü bir rakipti Kamazo hali. Tek darbeyle Zoro'yu felç etti adam.

Killer ister dopingli ister Redbull'lu olsun Zoro'nun yanına yaklaşamaz güç olarak. Zoro, bu serinin zirve güçlerinden biridir. İşinize gelsin gelmesin...En az Rayleigh, Shanks olacak adamdır. Rayleigh ve Shanks'ın da mevkidaşının sağ koluyla kıyaslanması kadar abes bir olay yoktur. Bu abesliği savunmak "Op çatısı altında" cahilliktir, komikliktir.

Killer ister dopingli ister Redbull'lu olsun Zoro'nun yanına yaklaşamaz güç olarak. Zoro, bu serinin zirve güçlerinden biridir. İşinize gelsin gelmesin...En az Rayleigh, Shanks olacak adamdır. Rayleigh ve Shanks'ın da mevkidaşının sağ koluyla kıyaslanması kadar abes bir olay yoktur. Bu abesliği savunmak "Op çatısı altında" cahilliktir, komikliktir.
İfadene katıldığım gibi katılmıyorum da, nasıl mı? Zoro bence de seri sonunda Killer'e 150km fark atacaktır. Zoro'nun büyük bir hedefi var ve korsanlar kralının sağ kolu. Killer'in ise Zoro'nun hayali gibi büyük bir hayali hedefi yok. Katılmadığım nokta ise Zoro şuan Killer'den güçlü fakat yanına yaklaşamayacak derecede bir fark yok aralarında. Şuan birbirlerine yakın güçteler, tabi Zoro daha güçlü orası su götürmez.

Killer'ın tam gücünde olduğunu ben de düşünmüyorum (O kadar Zoro, Killer denk muhabbeti döndirdüm burada). Ama orada Zoro da handikaplı. Bana sorulsa "Killer'ınkinin yanında Zoro'nun durumunun esamesi okunmaz derim" ama ortada net bir şey yok. O yüzden her ne kadar geçiştirilmiş olsa da bana göre Pica'dan daha güçlü bir rakipti Kamazo hali. Tek darbeyle Zoro'yu felç etti adam.
Tabii Zoro da handikaplıydı.

Kamazo konusunda şüpheliyim. Pica'dan çok daha tırt bir saldırıya gitti Kamazo.

Shanks. :hhh:

Nami'nin diken kadınla dövüşünü tekrar okudum da, şu kıza bitchy muamelesi yapıyorsunuz ya. Çok üzülüyorum.

Tayfa üyeleri karşıtları seriyi baştan okumalı bence, çünkü zamanla karakterlerin yaptıkları güzel şeyler unutuluyor.
Böyle şey mi olur? Tamamıyla ele alırsın alacaksan yav. Yeni gözükenlerle ya da geçmişte yaptıklarıyla niye ele alalım yalnızca? Muhafazakâr değiliz çok şükür. :oleyo:

Balon demeyelim abartılı bir tabir olur ama forumun gereğinden fazla abartılan karakterleri:

1-Zoro
2-Mihawk
3-Yonko/Amiral (Ne denkler ne de yonko amiral 3-4 atar.)
4-Beckman ( Hiçbir şeyi görülmeden direkt olarak en güçlü sağ kol olarak tanımlayanlar var.)
5-Rayleigh (Ne Shanks'ı la?)
6-Ryuuma (Amiral gönderiyorlar tek atıp yolluyor diyeni gördü bu gözler. :( )

Luffy ve Sanji fanıyım ama kaçınılmaz olarak abartanları var. Zoro fanları sağolsun onlarda aynı oranda gömerek dengeliyorlar.

Marco fanıyım, onun bence daha çok gömeni var.

Balon demeyelim abartılı bir tabir olur ama forumun gereğinden fazla abartılan karakterleri:

1-Zoro
2-Mihawk
3-Yonko/Amiral (Ne denkler ne de yonko amiral 3-4 atar.)
4-Beckman ( Hiçbir şeyi görülmeden direkt olarak en güçlü sağ kol olarak tanımlayanlar var.)
5-Rayleigh (Ne Shanks'ı la?)
6-Ryuuma (Amiral gönderiyorlar tek atıp yolluyor diyeni gördü bu gözler. :( )

Luffy ve Sanji fanıyım ama kaçınılmaz olarak abartanları var. Zoro fanları sağolsun onlarda aynı oranda gömerek dengeliyorlar.

Marco fanıyım, onun bence daha çok gömeni var.
Bir Marco gömeni olarak mesajına katıliyorum.

6.maddenin gerekcesine nedensizce guluyorum suan :D

Zoro tek attı Killer'e ve bunu başkası yüzünden, kafam kadar yeri delen bir darbe almış olmasına rağmen yaptı.

Zoro bu serinin tanrısıdır bu arc sonu ibadet dönemi başlayacak :ehe:

Erken rezervasyonlar alınır :a:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık