Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Herkes öyle düşünmüyor işte.
Alpamis'e yazdım buraya da yazayım. Ben olaya ne olursa olsun geri çekilmeme olarak baktım. Kuma örneği vs. İnsanları etkilemeyi ekleyince dediğinize katılırım. Mihawk zaten anlamıştı olayı. Ama biraz akıl lazım, Sanji'nin bir lafı vardı bitiremeyeceğin dövüşü başlatma diye, Luffy pek dinlemiyor bunu gerçi. Sonları Ace gibi bitmedikten sonra sorun yok. :D

Zoro ile bir vs atsın. :mincika:

Bide böyle Queen gibi aşırı fiziksel güce yoğunlaşmış adamları indirmek için ciddi bir saldırı gücüne ihtiyaç var bence.Smoothie'nin saldırı gücü tatlı komutanları arasında en iyisi gibi duruyor bana göre.Jozu'nun da WB hariç en iyi saldırı gücüne sahip kişi olduğu söylenmişti diye hatırlıyorum zaten.

Zehir etkisi anında yok

Kaido adamlarına ne övdü ha. :D Dofa zayıf diyen adam, Katalara Smoothielere neler dediydi :d
Mangada BM tayfasının hakkını veriyorlar en azından :D

Alpamis'e yazdım buraya da yazayım. Ben olaya ne olursa olsun geri çekilmeme olarak baktım. Kuma örneği vs. İnsanları etkilemeyi ekleyince dediğinize katılırım. Mihawk zaten anlamıştı olayı. Ama biraz akıl lazım, Sanji'nin bir lafı vardı bitiremeyeceğin dövüşü başlatma diye, Luffy pek dinlemiyor bunu gerçi. Sonları Ace gibi bitmedikten sonra sorun yok. :D

Zoro ile bir vs atsın. :mincika:
Senin için dememiştim ya. Benim bahsettiklerim 1-2 kişi :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık