Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bir arkadaş Luffy sırf sözlerle etkilemedi onlara fiziksel olarak dokundu da dedi ondan yazdım. :p Dokunca etkisi artıyor.
Kardeş harbiden kendini sorgulattın ha... Anlama kıtlığı mı var? Örnek veririz, onu anlamazsın. Onlar için bir şeyler yapması lazım deriz, hala anlamadan bir yerde takılı kalırsın. Anlamadığın gibi, bir de karşı tarafı anlamıyor diye suçlarsın. Klasik Zoro fanı mertebesine yükseldin, bravo.

Çok gereksiz bir kıyas olmuş.
@İnari

Şunu demek istedim. Zoro genel anlamda başkaları için çok irade örneği sergileyen biri olmuyor. Luffy ise başkası olsa da hatta bunlar kendisine karşı olan birisi de olsa onlar adına kendinden çok ödün veriyor.

O yüzden topluyor ya herkesi etrafında.

Zoro ay Luffy güneş işte.:D Ay bir tek dünyaya Güneş ise bir sisteme... (Beckman, Shanks)

Kardeş harbiden kendini sorgulattın ha... Anlama kıtlığı mı var? Örnek veririz, onu anlamazsın. Onlar için bir şeyler yapması lazım deriz, hala anlamadan bir yerde takılı kalırsın. Anlamadığın gibi, bir de karşı tarafı anlamıyor diye suçlarsın. Klasik Zoro fanı mertebesine yükseldin, bravo.
Sağ ol karar merciyi olarak böyle sonuca vardığın için. Luffy olsun ne olursa olsun değil mi? :sapkali: Yonko bile onun için kukla olur. Yeter ki Luffy öne çıksın.

Bu arada orada yazdığımı esprisine yazdım yaw. :/ Takılmasaydın keşke bu kadar.

@İnari

Şunu demek istedim. Zoro genel anlamda başkaları için çok irade örneği sergileyen biri olmuyor. Luffy ise başkası olsa da hatta bunlar kendisine karşı olan birisi de olsa onlar adına kendinden çok ödün veriyor.

O yüzden topluyor ya herkesi etrafında.
Olabilir de bunu Luffy'nin iradesi >Zoro'nun iradesi olarak göstermek ne kadar doğru?

Böyle karşılaştırmaları çok yersiz ve gereksiz buluyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık