Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Aiden

Yami Teach Luffy'nin Yeni Dünya'da karşılaştığı bosslarla karşılaşsa ne olurdu? Canlı kurtulabilir miydi, ya da galip gelir miydi sence?

Not: Hody, CC gibilerini sayma.
Katakuri hariç alırdı hepsini. Katakuri fena yapardı. Crackeri alırdı

WCI olayı gibi milyon tane mucize olmazdi. Teach'e Tottoland mezar olurdu.

Rosa,PH, BAA falan tıraş gelirdi.

Şu an o arc içindeyiz :)
Page 1 vs Sanji. Offpanel. Sanmıyorum :) EL ve W7 üstüne çıkamaz.

Son 3 bölüm rezilligi gözümde baya düşürdü. Güzel arc olur da en iyisi olmaz

Katakuri hariç alırdı hepsini. Katakuri fena yapardı. Crackeri alırdı

WCI olayı gibi milyon tane mucize olmazdi. Teach'e Tottoland mezar olurdu.

Rosa,PH, BAA falan tıraş gelirdi.

Page 1 vs Sanji. Offpanel. Sanmıyorum :) EL ve W7 üstüne çıkamaz.

Son 3 bölüm rezilligi gözümde baya düşürdü. Güzel arc olur da en iyisi olmaz
Aslında üçü de ters, götürebilir. Ama Teach serideki en hax yeteneklerden birine sahip. Emin olamıyorum karşısına amiral altı kimi koyarsan koy.

Aslında üçü de ters, götürebilir. Ama Teach serideki en hax yeteneklerden birine sahip. Emin olamıyorum karşısına amiral altı kimi koyarsan koy.
Magellan'dan tekini,ölü WB'den ayar yedikten sonra çok şüphe etmiyorum. 2 yıl önceki Luffy'den yumruh yemesi de var,kivrandi 2 saat

MF Shiryu > Yami Teach bile olabilir. Bilmiyorum

Şu 2 yıl zirveye kurulmustur tabii.

Marco sırf meyve üzerinden savaşıyor ise Yami Teach > Marco derim de Katakuri'yi alamaz bence. Buradan Kata > Marco çıkarma. Senaryo üzerinden yürüme olarak yorumluyom

Magellan'dan tekini,ölü WB'den ayar yedikten sonra çok şüphe etmiyorum. 2 yıl önceki Luffy'den yumruh yemesi de var,kivrandi 2 saat

MF Shiryu > Yami Teach bile olabilir. Bilmiyorum

Şu 2 yıl zirveye kurulmustur tabii.

Marco sırf meyve üzerinden savaşıyor ise Yami Teach > Marco derim de Katakuri'yi alamaz bence. Buradan Kata > Marco çıkarma. Senaryo üzerinden yürüme olarak yorumluyom
Magellan karşısında bilgisi olmayan o levellerde biri aynı duruma düşebilir, adamın zehrinden kaçış yolun yok, bir de kapalı alan, e bilgi filan da yok.

Mesela Ace Magellan'ı belki yenebilir çünkü meyvesi ters. Aynı şekilde Karasakal da meyvesi ters olduğu için Ace'i yendi.

Magellan karşısında bilgisi olmayan o levellerde biri aynı duruma düşebilir, adamın zehrinden kaçış yolun yok, bir de kapalı alan, e bilgi filan da yok.

Mesela Ace Magellan'ı belki yenebilir çünkü meyvesi ters. Aynı şekilde Karasakal da meyvesi ters olduğu için Ace'i yendi.
Kafasının yarısı yok, içi yanmış, 10 saniye ömrü kalmış WB vs Katakuri. Nolur? Teach kadar ezilir mi?

Bu arada Luffy'nin ilk denemesinde adam kivrandirdigi kaç rakip var? Hakisiz, gearsiz?

Luffy, Yami Teach'den daha çok varlık gösterdi Magellana

Kafasının yarısı yok, içi yanmış, 10 saniye ömrü kalmış WB vs Katakuri. Nolur? Teach kadar ezilir mi?

Bu arada Luffy'nin ilk denemesinde adam kivrandirdigi kaç rakip var? Hakisiz, gearsiz?

Luffy, Yami Teach'den daha çok varlık gösterdi Magellana
WB gibi anormal tipleri denkleme almamak lazım, sonuçta bu adam Ace gibi birini uykusunda dövüyordu.

Luffy Crocodile, Moria, Lucci gibi rakiplere ilk denemesinde yenildi zaten.

De mi? Işte onlara yenilen Luffy,Yami Teachi aglatiyordu. Hakisiz, deavatajsiz.
Bu yanlış bir bakış açısı, Teach'in bedeni anormal çünkü, adam aldığı darbeleri x2 alıyor. Adamın çok farklı özellikleri var.

Ve Teach'in meyvesinin logia savunması olmadığını unutmamak lazım, Luffy antisiyle vurduğu Enel, Croco gibi logiaları da zıbartabiliyordu.

Bu yanlış bir bakış açısı, Teach'in bedeni anormal çünkü, adam aldığı darbeleri x2 alıyor. Adamın çok farklı özellikleri var.

Ve Teach'in meyvesinin logia savunması olmadığını unutmamak lazım, Luffy antisiyle vurduğu Enel, Croco gibi logiaları da zıbartabiliyordu.
Zarar alması bu seviye iken Kaido'nun tekine kurban gitmez mi kendisi peki? Eğer Luffynin normal ellerini kapatıp ileri hareket ettirmesi ile ağlayan adam nasıl ola ki zirve olacak? Hakidir falan yok yani daha. Garpin hakili dağ yikan yumruguna ne hale gelecek?

Benim fikrimi biliyirsun. Ben en zayıf yonko olarak görüyorum. Akainudan yaka paça kaçması, Magellan, Luffy, %1 WB. Bana bunu ikna etti.

Sağlam Zoan yemeden en güçlü olacağını sanmıyorum. Savunma bazında çok kötü

Zarar alması bu seviye iken Kaido'nun tekine kurban gitmez mi kendisi peki? Eğer Luffynin normal ellerini kapatıp ileri hareket ettirmesi ile ağlayan adam nasıl ola ki zirve olacak?

Benim fikrimi biliyirsun. Ben en zayıf yonko olarak görüyorum. Akainudan yaka paça kaçması, Magellan, Luffy, %1 WB. Bana bunu ikna etti.

Sağlam Zoan yemeden en güçlü olacağını sanmıyorum.
Şimdi düz mantık gitmeli, hatta hiç şansı olmaması gerekir. Hatta ezilmesi gerekir.

Ancak karakterin serideki yeri ve durumuna bakarsan o iş yaş. Çünkü aynı adam bir arc sonra WB'nin ataklarına dayanıyor. O hesapla Crocodile'ın da Jozu'nun darbesinde parçalara ayrılması gerekirdi, ama işler öyle yürümüyor. Luffy'nin o rage ve hikaye ile attığı yumruğun logia savunması olmayan bir karaktere işlemeyeceğinin hiçbir garantisi yok.

Yani, bu versus tartışmaları aslında biraz tuhaf, ama yapıyoruz işte.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık