Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Baya sorunlu birisin ha. Ben kime konuşamazsın dedim? Bu arada yazdığın cümlelerin nereye gideceğine dikkat et. İzmir'de yaşıyorsun bu kadar dert edinme böyle şeyleri. Başka bir İzmirli olarak sana önerim bu dostum.
Hayırdır İzmir falan ne kast ediyorsun. Açıkca söyle.

Önüne yatmak deyiminden bu kadar etkilendiysen One Piece spoilerları ile uğraşmayı bırakıp türkçeye yoğunlaş.

Bu adam aura olayını da hakiye bağlayacak. Şu gelişmiş silahlanma hakisinde az çok görüyoruz. O şeytan olayları da daha çok kişinin karakteri ile ilgili olabilir.
Vahşi hayvanlardaki şeye benziyor aura şeysi. Olur da hakiye bağlayacak olursa uzun bir süre daha sidik yarışına devam ederiz sanırım:D
Karakterden ziyade tayfayı özel kılmak için bu tür bir özellik vermesi hoş olurdu. Hemen hemen hepsinin bir özelliği var Zoro dışında.

Vahşi hayvanlardaki şeye benziyor aura şeysi. Olur da hakiye bağlayacak olursa uzun bir süre daha sidik yarışına devam ederiz sanırım:D
Karakterden ziyade tayfayı özel kılmak için bu tür bir özellik vermesi hoş olurdu. Hemen hemen hepsinin bir özelliği var Zoro dışında.
Bilemiyorum. Basite kaçacak gibi geliyor bana. Belki dediğin gibi üstüne düşer, farklı bir özellik verir. :D

Umarım kaçmaz ya:D Üçlü ile ilgili konuları kulak arkası yapınca kahroluyorum.
Bakalım. Luffy belli bir eşiği aşmadan ne Sanji'den tam olarak suit güçlerini ne de Zoro'dan bu aura veya lanetli kılıç olaylarını göreceğiz gibi. Şu anlık Luffy'ye odaklanmış durumda. Şu yeni tekniği kaptıktan sonra yavaştan geçiş yapar gibi geliyor.

Bakalım. Luffy belli bir eşiği aşmadan ne Sanji'den tam olarak suit güçlerini ne de Zoro'dan bu aura veya lanetli kılıç olaylarını göreceğiz gibi. Şu anlık Luffy'ye odaklanmış durumda. Şu yeni tekniği kaptıktan sonra yavaştan geçiş yapar gibi geliyor.
Bu kadar Luffy ağırlıklı gitmesi beni bile rahatsız ediyor. Bakınca Udon'da işlenecek max 3-4 sayfalık şey kaldı ama muhtemelen min 2 bölüm daha Udon okuyacağız. Oysa arkada başkent alev alev.......

Oda kolezyum, hapishane gibi temaları hep ciddiyetsiz bir şekilde işledi. Aslında ilgi çekici duruyor dışardan. Ama sıkıcıydı ikisi de.

Bu kadar Luffy ağırlıklı gitmesi beni bile rahatsız ediyor. Bakınca Udon'da işlenecek max 3-4 sayfalık şey kaldı ama muhtemelen min 2 bölüm daha Udon okuyacağız. Oysa arkada başkent alev alev.......
Başkent olayına hiç girme. Cidden hapishanedekiler oradaki olaylardan nasıl olumlu bir şekilde etkilenmez. Tamam, anlıyorum belki de 20 senedir tutsaklar, o yüzden hapishanede yaşananlar onları etkilemiş olabilir. Ancak o başkentte ne yaşandı da kötü anıları tekrar canlandı merak ediyorum.

Yasu ne için öldü? Onun kızını neden kurtardılar? Şu an düştükleri durumun başlıca aktörlerinden Orochi'yi tüm Wano önünde nasıl kaçtı? Yasu'nun bedenini geri almaları falan derken Orochi tarafı büyük yenilgi aldı. Eski kötü anılar geri döndü demek yerine daha mutlu olmaları gerekiyor. Ya bizim bilmediğimiz bir olaylar yaşandı, o yüzden öyle bir yorum yapıyorlar. Aksi halde cidden can sıkıcı olacak. Luffy ve Kawamatsu gibi güçlü kişiler Babanuki karşısında güçlerini gösterse ne olur göstermese ne olur. O şekilde mi iradeleri geri gelecek?

Başkent olayına hiç girme. Cidden hapishanedekiler oradaki olaylardan nasıl olumlu bir şekilde etkilenmez. Tamam, anlıyorum belki de 20 senedir tutsaklar, o yüzden hapishanede yaşananlar onları etkilemiş olabilir. Ancak o başkentte ne yaşandı da kötü anıları tekrar canlandı merak ediyorum.

Yasu ne için öldü? Onun kızını neden kurtardılar? Şu an düştükleri durumun başlıca aktörlerinden Orochi'yi tüm Wano önünde nasıl kaçtı? Yasu'nun bedenini geri almaları falan derken Orochi tarafı büyük yenilgi aldı. Eski kötü anılar geri döndü demek yerine daha mutlu olmaları gerekiyor. Ya bizim bilmediğimiz bir olaylar yaşandı, o yüzden öyle bir yorum yapıyorlar. Aksi halde cidden can sıkıcı olacak. Luffy ve Kawamatsu gibi güçlü kişiler Babanuki karşısında güçlerini gösterse ne olur göstermese ne olur. O şekilde mi iradeleri geri gelecek?
Mahkumların ne yaşadığını ben de çok merak ediyorum. Killer'ın durumuna bakınca az da olsa ümitliyim ama. Killer gibi birini bu kadar kısa sürede harcayan adamlar, s*muray bozuntularını 20 senede ne hale getirmişlerdir......
Başkentte olan olaylara rağmen bu şekilde tavır takınıyorlar. Kaido'nun kellesi veya Oden'in dirilişi dışında bu adamları kendi saflarına çekme ihtimalleri kalmıyor bana göre. Bir ihtimal Yakuza Liderleri bir şeyler yapacak. Başka türlüsü de pek mümkün görünmüyor.
Babanuki falan aşırı boş yapılıyor şuan. O yaratıkla ilgili aksiyonlar yerine Zoro'nun diyar diyar Wano'sunu okumak bile daha keyifliydi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık