Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dof'da gear 4süz Luffy'den üstündü ama asla Kata'nın olduğu kadar olmadı.Çocuk vurabildiğine şaşırdı Kata'ya yahu.G4ü de dövdü herif yaralıyken bile.Dof handikapsız olsa bile g4e karşı pek bir şey değişeceğini düşünmüyorum.G4 benim için Dof'u hayli hayli aşan bir güç.
Doğrudur. Ben zaten "Doflamingo şöyle güçlü böyle güçlü" demiyorum. :good:
Sadece gear 4 karşısında tam performansta dövüşmedi diyorum. Adamın vücudu enkaz haldeydi.

Neye göre imkansız? Law sinir krizi geçirmedi mi Dof ayağa dikilince? Dof Law'ın saldırısına dalga geçer gibi intihar saldırısı demedi mi? Dof bir şekilde iyileştirdi yarasını , süzülerek felan uyanisla saldırdı. Dikkat et fiziksel darbelere girisemedi fazla. Kata ve Luffy öyle değil. Öyle bir yaradan sonra 1.5 saat daha savaşmaya devam ettiler. Bunun son 30 dakikasında Luffy gear 4 ile savaşa giriyor. Birbirlerine karşılıklı baya baya vuruyorlar. Fiziksel olarak çok daha ağır bir savaştı.
İple yarayı iyileştiremezsin. En fazla organları birleştirirsin, damarları dikersin.
İyileşmek dediğin hücre, doku yenilenmesiyle olur, organlardaki ve diğer yerlerdeki bozuklukların düzelmesiyle olur.
Law zaten bu yüzden "Bir doktor olarak söylüyorum. Kurtuluşun yok." diyordu. Çünkü organlar parçalanmıştı. O noktada insan vücudunun yenilenme yeteneği yeterli olmazdı.
Ama tabi adamda ip meyvesi var. Azıcık aklı olan biri buna benzer bir olasılık düşünebilirdi.
Ama işte senaryodan dolayı 13 yıldır hazırlanan adam bunu düşünememiş oldu.

Bozuk plağa döndüm ama gerçek bu;
Oda, Law'u çok güzel kurguladı. Ama kötü işledi.

Ben zaten işlevsiz demedim benim icinde islevliydi.Ama intikamini almasi konusunda işlevsiz gözükmemesi icin bu gamma olayini yerlestirdi diye dusunuyorum.Aralarinda boyle bir intikam olayi olmasaydi buyuk ihtimalle law trebol veya baska biriyle dovusup luffy tek basina yine dofu indirecekti.Daha zor olurdu ama yine yenerdi.benim derdim dofu kucumsemek falan degil ama katakuri=dof denildigi icin ortak savastiklari luffy uzerinden mangadaki ve animedeki verilere bakiyorum.Nerden bakarsan bak boyle bir esitlik imkansiz doff birak esit kalmayi katakurinin yanina yaklasip ta seninle savasmaya geldim bile diyemez
Luffy, Doflamingo ile dövüşürken koca shicibukai anca Trebolla ilgilenecekse zaten o müttefiğe gerek olmazdı.
İntakımını alması konusunda ise Oda, başrol Luffy olduğu için Law'u yapması/yapabilmesi gerekenleri konusunda çok arkada tuttu.

Son düzenleme:
Doğrudur. Ben zaten "Doflamingo şöyle güçlü böyle güçlü" demiyorum. :good:
Sadece gear 4 karşısında tam performansta dövüşmedi diyorum. Adamın vücudu enkaz haldeydi.

İple yarayı iyileştiremezsin. En fazla organları birleştirirsin, damarları dikersin.
İyileşmek dediğin hücre, doku yenilenmesiyle olur, organlardaki ve diğer yerlerdeki bozuklukların düzelmesiyle olur.
Law zaten bu yüzden "Bir doktor olarak söylüyorum. Kurtuluşun yok." diyordu. Çünkü organlar parçalanmıştı. O noktada insan vücudunun yenilenme yeteneği yeterli olmazdı.
Ama tabi adamda ip meyvesi var. Azıcık aklı olan biri buna benzer bir olasılık düşünebilirdi.
Ama işte senaryodan dolayı 13 yıldır hazırlanan adam bunu düşünememiş oldu.

Bozuk plağa döndüm ama gerçek bu;
Oda, Law'u çok güzel kurguladı. Ama kötü işledi.

Luffy, Doflamingo ile dövüşürken koca shicibukai anca Trebolla ilgilenecekse zaten o müttefiğe gerek olmazdı.
İntakımını alması konusunda ise Oda, başrol Luffy olduğu için Law'u yapması/yapabilmesi gerekenleri konusunda çok arkada tuttu.
İple plazma ekran yapılıyor çok kafana takma.

Tahminimce en güçlü tayfa Akagami Korsanları çıkacak. Marineford'a gelip ceketini koymaları bende öyle bir izlenim yarattı. En iyiler savaşırken gelip "Durun lan," demeleri çok etkileyiciydi.

Kata filan yalan dolan çıkacak Beckman'ı görünce.

Tahminimce en güçlü tayfa Akagami Korsanları çıkacak. Marineford'a gelip ceketini koymaları bende öyle bir izlenim yarattı. En iyiler savaşırken gelip "Durun lan," demeleri çok etkileyiciydi.

Kata filan yalan dolan çıkacak Beckman'ı görünce.
4 5 gündür yoktun. Hosgeldin :)
Konuya donelim. Beckmann yonkou seviyesi diyorlar ne diyorsun?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık