Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bence birbirlerine seslenmelerinden bile o umutlar söner ama...
Sonuçta Luffy tayfadan kime soyadı ile hitap ediyor.
Law'ın soyadı Trafalgar değil diye biliyorum. Water değil mi ? Ki Luffy'nin çokta takıldığını sanmıyorum sonuçta kimse Law diye seslenmiyor. Genelde Trafalgar Law deniliyor. :D

Ayrı düşecekler illa ki. Artık ölüm olur ya da başka bir şey. Sürekli Law falan tayfa ile mi gezecek? Veyahut Kid?
Benim başka planlarım var. Olur mu Oda gösterir. :D

Law'ın soyadı Trafalgar değil diye biliyorum. Water değil mi ? Ki Luffy'nin çokta takıldığını sanmıyorum sonuçta kimse Law diye seslenmiyor. Genelde Trafalgar Law deniliyor. :D
Luffy'nin o gizli soyadı ya da harfi bile öğrendiğinden şüpheliyim. Yani Luffy için Law'un soyadı Trafalgar. Ki gerçekte de öyle. İki soyadı var.
Ya da üç mü demeliyim. :fool:

Law'a da bir çok insan ismiyle sesleniyor aslında.
Sadece yarısının ölü, yarısının düşmanı olması bu gerçeği gözardı ettirmiş olabilir sana. :sapkali:

Luffy'nin o gizli soyadı ya da harfi bile öğrendiğinden şüpheliyim. Yani Luffy için Law'un soyadı Trafalgar. Ki gerçekte de öyle. İki soyadı var.
Ya da üç mü demeliyim. :fool:

Law'a da bir çok insan ismiyle sesleniyor aslında.
Sadece yarısının ölü, yarısının düşmanı olması bu gerçeği gözardı ettirmiş olabilir sana. :sapkali:
Demek istediğim okuyucu gözünde seneler sürdü denilip çizilen o sahne boş değilse madem okuyucu gözünde 7 yıldır Luffy ile olan birinin ayrılması da kolay olmayacaktır.

Zaten daha önce de demiştim. D. meselesi Law ile fazla ilişkilendirildi. Law öğrenmeyip kim öğrenecek?Luffy'de bu esnada öğrenir D. olduğunu. Robin hop deyip bize mi okuyacak. :gamyon:

Benim başka planlarım var. Olur mu Oda gösterir. :D
Law şaka maka bayadır Tayfayla geziyor. Kaido inene kadar da devam edecektir. Eğer ölmezse bizle devam etmesi için bir sebep yok.

Diyelim D.'yi öğrenecek diye gezecek bizimkilerle. Bunun daha bir sürü arcı var. Tayfadan ayrılıp sonra son savaş için katılabilir belki.

Law şaka maka bayadır Tayfayla geziyor. Kaido inene kadar da devam edecektir. Eğer ölmezse bizle devam etmesi için bir sebep yok.

Diyelim D.'yi öğrenecek diye gezecek bizimkilerle. Bunun daha bir sürü arcı var. Tayfadan ayrılıp sonra son savaş için katılabilir belki.
Son savaşa yaklaşıyoruz zaten 2 Yonkou bir adada şuan, görünmeyen tarafta Devrimciler ve Hükümet savaşıyor.
Seri bitecek!

Manga dünyasında ki süreyi bilemem. 5 yıldan az yinede. :D

Bence diyelimkisi yok ya bir tek ben mi görüyorum bilmem. Adam D. D. D. diye bağırıyor. Hangi arc açıklanır bilmem amma Law olacak olmalı en çok onun hakkı. Seride ondan başka merak edip inanç göstereni çıkmadı. :D

Son savaşa yaklaşıyoruz zaten 2 Yonkou bir adada şuan, görünmeyen tarafta Devrimciler ve Hükümet savaşıyor.
Seri bitecek!
Ee yani. Oda'da öyle dememiş miydi zaten? %80 bitti diye biliyorum bir şey kalmamış. :D

Seri bitecek!
Evet sona geliyor gibiyiz. Fakat daha keskin nişancı adası(Usopp'un yalanı doğru çıkar herhalde) ve Elbaf var.

Wano'yu bile adam uzata uzata çiziyor. 1500 bölümde anca biter bu manga. :D
Manga dünyasında ki süreyi bilemem. 5 yıldan az yinede. :D

Bence diyelimkisi yok ya bir tek ben mi görüyorum bilmem. Adam D. D. D. diye bağırıyor. Hangi arc açıklanır bilmem amma Law olacak olmalı en çok onun hakkı. Seride ondan başka merak edip inanç göstereni çıkmadı. :D

Ee yani. Oda'da öyle dememiş miydi zaten? %80 bitti diye biliyorum bir şey kalmamış. :D
Kaido kafasını patlatırken de öğrenebilir. :( Aman dikkat hayırlısı neyse öyle öğrensin çok da ısrar etme bu konuda. :(

Oda hep öyle açıklama yapıyor. Mangayı Marineford'un sonundan beri takip ediyorum. O yüzdelere çok inanma. :( Yüzdeler gerçek olsa bitmişti çoktan.

Kaido kafasını patlatırken de öğrenebilir. :( Aman dikkat hayırlısı neyse öyle öğrensin çok da ısrar etme bu konuda. :(

Oda hep öyle açıklama yapıyor. Mangayı Marineford'un sonundan beri takip ediyorum. O yüzdelere çok inanma. :( Yüzdeler gerçek olsa bitmişti çoktan.
Kaido nereden bilecek D.'yi?? Ne diye konu açılacak onunla. Orada Luffy varken kafa patlamasına izin verilecek yani Doffy'de olmamışta. :D Hele ki Oda, Luffy'nin sözüne sadık bıraktırırsa unutun ölmesini falan. :D

Çok fazla süresi kalmadı bence de. Elbaf arc var Raftel var büyük savaş başka??

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık