Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Görünmezlige ithafen yazdım. Diğer ki arc fujitora'nın gözlemine ulaşsa ciddi ciddi Sanji'nin suitli halinin şansı yok.
Şu "az da olsa" kelimesi biraz sanji'yi küçümseme katıyor orda benim hatam var :D Çıkar o kelimeyi öyle düşün :D
Fujinin gözlemine ulaşması için diğer gözünü de körleştirmesi gerekir. Başka yolu yok o seviyeye çıkmasının. :D Ayrıca çok ciddiye alıyorsun Sanji Zoro kıyasını. Bu sitedeki anlamı çok derin bizim laf sokuşturmalarımıza bakma.

Fujinin gözlemine ulaşması için diğer gözünü de körleştirmesi gerekir. Başka yolu yok o seviyeye çıkmasının. :D Ayrıca çok ciddiye alıyorsun Sanji Zoro kıyasını. Bu sitedeki anlamı çok derin bizim laf sokuşturmalarımıza bakma.
Peki :D Önceki konuları gözlemleyince atışmaların öyle olduğu ortaya çıkıyor. :S

Eee Izo'ya ne diyorsun? Eski 9 kından olamaz muhtemelen, Kikudur o ama işte Izo diyelim, Marco Weevili alıp ekibi toplayarak Wanoya gelir mi?

WB tayfası olursa Kaido ve Big Mom ittifakı olabilir. Bu ittifak en sağlam ittifak olur tabii.
O kesin İzo gibi. Bağlı değildi zaten. :D Hepsi gelmese bile bir kısmı gelebilir. Belki İzo, Wano'da kalıyordur. Hakumai'ya giden olursa görebiliriz.

O kesin İzo gibi. Bağlı değildi zaten. :D Hepsi gelmese bile bir kısmı gelebilir. Belki İzo, Wano'da kalıyordur. Hakumai'ya giden olursa görebiliriz.
Bence Vista da Wanoda bir yerde :D Izo biraderi ile kalıyor.

Izo Odenin ekibinden ise neden WB babasından yardım istemedi o vakit? :/ Yaşlı WBye ağır geldi Kaido :D

Bence Vista da Wanoda bir yerde :D Izo biraderi ile kalıyor.

Izo Odenin ekibinden ise neden WB babasından yardım istemedi o vakit? :/ Yaşlı WBye ağır geldi Kaido :D
Bilemiyorum. :D Belki tam neler olduğunu bilmiyordu diyeceğim de, herkes biliyor Kaido ve Wano ilişkisini. Demek Wb'nin gözü almadı. Kayıp vermeden çıkamazdı. Çocuklarını feda etmek istemedi. :/

Bilemiyorum. :D Belki tam neler olduğunu bilmiyordu diyeceğim de, herkes biliyor Kaido ve Wano ilişkisini. Demek Wb'nin gözü almadı. Kayıp vermeden çıkamazdı. Çocuklarını feda etmek istemedi. :/
Genç hali Kaidoyu ağlatır da ben yaşlı haliyle Kaidoyu alacağını sanmıyorum WB'nin. Hele Wanoda saha dezavantajı varken.

Girişte Marco vs King ile havadan saldırı olmadan problemsiz girerler de bilemiyorum. Konusu açılır aslında King ve Queenin tam gücü çıkınca.

WB'nin Wano baskını diye

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık