Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kalbini kullanarak acı çektiriyordu sadece hasar vermiyordu.Acıyı hissediyordu o kadar.Sadece acıyı sallamadan dövüşecek düzeyde değildi Law.Çok daha mental olgunluğa ulaşması lazım onun için.Zoro'nun acıyı alıp ayakta durması gibi.Biraz sanırım acıya dayanıklılıkla alakalı.

Madem o kadar bitiyordu Law counter shock falan nasıl çakabiliyor.Koca yıldırımla falan vurdu yani herzamanki gibi.Tamam tam gücünde değildi ama abartmayalım dörtte bir kaybı falan vardır en fazla.Yine de gücü düşmüş bir shichibukaiye fiziksel olarak üstün geliyor.Bu da önemli birşey.

Bodoslama dalmasa Law bölemeyecekti bir hamlede.Bu da var.Law küçümsediğini görünce bütün gücüyle tek bir saldırı yapıyor ve o şekilde dağı ve fabrikayı bölüyor.Dövüş birbirini tartarak devam etse Law o şekilde saldıramaz.Kısacası dövüş uzardı.Vergo büyük hata yaptı zayıflığından değil kibrinden.
Zoro o acıyı ayakta aldıktan sonra ne oldu? Uzun süre yaraları iyileşemedi.
Acıya dayanabilmek ya da dayanamamak vücudu öyle ya da böyle etkiliyor.

Evet kalbi sıkılırken saldırı yapabiliyordu ve bu saldırılar bir şekilde az ya da çok saldırı gücünü etkiliyordu. Ama benim o sahnelerden çıkardığım, kalbin olmamasının saldırı gücünü etkilediği. (Sıkılmasını kast etmiyorum, sadece olmaması)
Neye dayanarak söylüyorum? O son saldırıya dayanarak söylüyorum. Vergo'yu tek harekette kesebilecekse neden kalbini alana kadar bekliyor?
Küçümseme/kibir dersen bence elindeki kalbe güvenirken daha kibirliydi Vergo. Law'u daha çok küçümsüyordu. Sonuçta kalbini azıcık sıktığında iki büklüm acılar içinde kıvranıyordu.
Bu durumda o kesme saldırısının aynını yapabilse Law, yine o kadar güzel keserdi bence.

Tüm vücut haki yapabildiği gerçeğini bir köşeye bırakınca hiçbir ele avuca gelir dövüş başarısı görmedim ben Vergo'da. Smoker olayı bile şaibeli oldukça.

Vergo çok güçlü falan değil. Law'dan yediği şok saldırısı çokta birşey ifade etmiyor. Smoker'dan yediği hasar gücü az olan saldırılarda birşey ifade etmiyor. Zira Law'dan tek yediği saldırıda fiziksel bir saldırıda değil. Ağzından yüzünden kanlar fışkırtmıyor yani, bedenini bölüyor sadece.

Law'ın saldırısının boyutunda '' Acı çektiren '' bir saldırı olsaydı Vergo orada konuşabilecek mi sanıyorsun hala? Adam hala cevap vermeye kalkıyor lakin bu Law'ın yeteneğinin kan revan edip vücuda acı verici bir kesiş yapmamasından kaynaklanıyor.

Baby5 ve Buffalo 2'lisinin bile Vergo'nun yediği '' Acı verici fiziksel '' saldırılardan daha güçlü olduğu kesin.

Vergo , Smoker'ın dandirik yumruğundan sonra etkileniyor, Franky'den ''General Cannon'' , Nami'den şu yıldırımı yese atomlarına ayrılırdı yahu.

Sanırım yanlış anlaşılma oldu, ya da ben eksik yazdım, anlaşılmaması normal. Ben orada saatlerce dövüşecek dediğim kişi Vergo idi, Law değil yani.

Vergo, Smoker ile saatlerce dövüşecekti, Law'ın alakası bile yok aslında orada anlatmak istediğim bu.

Ha şu Page One meselesi ise senaryo mu dedin? Herşey senaryoysa biz neyi baz alacağız? Page One'dan kurtulmanın yolu hemen işini bitirmektir orada ve Law bunu yapmaya bile yeltenmiyorsa hemen işini bitiremeyeceği ortada bence.

Suitli Sanji için bırakılsada Suitli Sanji'nin seviyesi epey fazla zaten , Law'dan fazlada olabilir yani nereden biliyorsun?

Güçlü derken belli bir seviyeyi kastediyoruz.Luffy-Law-Kid seviyesinin altını yani.Kyros demiştim ben öyle bir seviye.Smoker Allah ne verdiyse vurdu tam güç yapıştırdı.Smoker'ı küçümseme fiziksel gücüyle Law'un boğazına yapışmış adam fiziksel güç bakıyorsan eğer.

Bodoslama daldığını görünce Law meyve gücünü ve hakisini bir anda çok fazla kullandı.Normal dövüşte idareli kullanır.Biliyorsun bunun meyve biten türden birşey.Hakinin de tükendiği söylendi.Orada Vergo küçümseyince dağı taşı bölecek saldırıyla bitiriyor işini.Yoksa isabet ettiremeyeceğini bilse meyvesinden yiyerek yüklenmezdi üzerine.Haliyle o saldırıyı yapmaz yapamazdı dövüş uzardı o şekilde kazanırdı.Vergo'nun çabuk yenilmesi zayıflıktan değil kibrinden dolayı.

Smoker bile Law ile daha fazla dövüştü yani.Law kalbini aldıktan sonraki dövüşü kıyaslarsan.Smoker'dan daha güçlü olan Vergo'nun ondan daha az bir sürede yenilmesi imkansız yani normal şartlarda.

Counter shock işlemiyor adama Nami'nin yıldırımı napsın şaka mı ? :D Zeus olsa neyse olmadan yine tınlamazdı gördük ne tepki verdiğini.

Güçlü derken belli bir seviyeyi kastediyoruz.Luffy-Law-Kid seviyesinin altını yani.Kyros demiştim ben öyle bir seviye.Smoker Allah ne verdiyse vurdu tam güç yapıştırdı.Smoker'ı küçümseme fiziksel gücüyle Law'un boğazına yapışmış adam fiziksel güç bakıyorsan eğer.

Bodoslama daldığını görünce Law meyve gücünü ve hakisini bir anda çok fazla kullandı.Normal dövüşte idareli kullanır.Biliyorsun bunun meyve biten türden birşey.Hakinin de tükendiği söylendi.Orada Vergo küçümseyince dağı taşı bölecek saldırıyla bitiriyor işini.Yoksa isabet ettiremeyeceğini bilse meyvesinden yiyerek yüklenmezdi üzerine.Haliyle o saldırıyı yapmaz yapamazdı dövüş uzardı o şekilde kazanırdı.Vergo'nun çabuk yenilmesi zayıflıktan değil kibrinden dolayı.

Smoker bile Law ile daha fazla dövüştü yani.Law kalbini aldıktan sonraki dövüşü kıyaslarsan.Smoker'dan daha güçlü olan Vergo'nun ondan daha az bir sürede yenilmesi imkansız yani normal şartlarda.

Counter shock işlemiyor adama Nami'nin yıldırımı napsın şaka mı ? :D Zeus olsa neyse olmadan yine tınlamazdı gördük ne tepki verdiğini.
Smoker'ın yumruklarının etkisi ne? Saldırı gücünün az olduğu Vergo'ya vurduğu darbelerin '' Işıltısının '' az olmasından belli, herşey ortada yani. Smoker'ın saldırı gücü çok az aslen.Vergo o darbelerden bile etkileniyor.

Ben sadece Nami'den yediği yıldırımı katmadım, önce Franky'den General Cannon yiyecek sonrada Nami'den yıldırım yiyecek, işi direk biterdi atomlarına ayrılırdı.

İşin özü Vergo balonun teki, şişirdikçe şişirildi bir hünerisi falan yok.

Bir Vergo için kalp kırmaya değmez arkadaşlar. Lütfen rica ediyorum.

Tartışacaksanız Kyros üzerinden tartışın bari de en azından yaptığınızın bir anlamı olsun.

Kyros tartışın da meydan ADAM görsün. Sever birileri Adam muhabbetlerini. :a:

Bir Vergo için kalp kırmaya değmez arkadaşlar. Lütfen rica ediyorum.

Tartışacaksanız Kyros üzerinden tartışın bari de en azından yaptığınızın bir anlamı olsun.

Kyros tartışın da meydan ADAM görsün. Sever birileri Adam muhabbetlerini. :a:
Kyros seven birilerini görmek iyi oldu.

Op evrenini gördüğü en baba karakterlerden biridir, adamdır :d

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık