Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

[Spoiler] Genel Tartışma

'One Piece Tartışma ve İncelemeler' forumunda Kuroro tarafından 24 Şub 2019 tarihinde açılan konu

 1. amaneden (?)
  Mesaj Sayısı 19,732
  Üyelik Tarihi13 Kas 2014
  Aynen acayip bir bütçesi olacak falan dendi ama yeni bir bilgi çıkmadı. Netflix koymuş sitesine ama kaldırmış yakın zamanda.
   
 2. OnePieceFanı (Üye)
  Mesaj Sayısı 67
  Üyelik Tarihi4 May 2019
  Vergo'da Smoker'da çöpün teki tartışmaya bile değmezler. Son sayılarda gördükki kullandıkları '' Haki '' normal hakiymiş Luffy'nin açıklamasına göre. O yüzden Tam beden yaptı hülooog diyenler fazla coşmasın. Pica gibi vasıfsız bir karakterde yapıyor o tam bedeni, tüm vücudunu siyah çizip şekil gösterdi diye hakisi çok iyiymiş ayağına gidildi uzunca.

  Halbuki Gl'nin ilk yarısındaki Mr5'e oranlayın Yeni Dünya Versiyonunu. Mr5, Pica'nın tırnağı bile değildi, hatta mr3'ün tırnağı değildi. Yeni Dünyadaki mr3 = Ceasar Clown ise , Yeni Dünyadaki mr5'te = Vergo'dur.

  Sakın yanlış anlaşılmasın güç olarak değil, konum olarak öyle.

  Law ile kalbini sık dövüş çok iyi ya, onu yapamasa direk tek yerdi, zatende tek yedi. Ezik , hasar gücü çok az olan Smoker ile bile oyalandı öylece. Vergo çok abartılmış bir karakterdi her zaman gözümde, bakıyorumda hala abartılıyor. Bir olayı yok o arkadaşın söyliyim, Germa66 üyeleri dahi ezer onu. Vergo gitsin Oven'la falan dövüşsün. Suitli Sanji'nin dövdüğü Page One bile ezer geçer o arkadaşı.

  Doflamingo Ailesi Güç sıralaması ise şu şekilde bence ;

  1- Pica ( Golem Modu )
  2- Trebol ( Tek eliyle gemi kaldırıp fırlatıyor adam, epey sağlam zaten )
  3- Sugar ( Kyros falan dinlemez ezer geçer, çok hızlı saldırıları )
  4- Gladius ( Kocaman alanı şişirip patlattı, Barto'yu bile zorladı, Dikkatsiz davrandı ve beklemediği bir vuruşla yenildi )
  5- Senor Pink/Machvise kombosu ( Senor bile normal Franky ile denk, Machvise ile General Franky ile kapışırlardı muhtemelen )
  6- Baby5/Buffalo Kombosu ( 2'sinin kombosu sağlam, Franky'nin general hali çok sağlam olduğu için harcandılar, orada Vergo olsaydı darmaduman ederlerdi Vergo'yu )
  7- Vergo ( Çöp Smoker ile denk dövüşüyor, Smoker '' Kalbi '' aldı elinden, kalbi almaya çalışmasa saatlerce dövüşeceklerdi hasar gücü çok az olan Smoker ile, en baba saldırısıda bambuyu şişirip patlama çıkarması, Buffalo ile Baby5'in kombosuna bir bakın geminin içini füze ile mahvedip patlatıyorlar, Vergo'nun en baba saldırısından daha sağlam saldırı yaptılar orada )
  8- Lao G ( Yaşlılıktan morarmış artık, sahalarda olmaması gereken kişi, hız ve gücü hiç kalmamış, belki eskiden sağlamdı ama şimdi birşey ifade etmiyor )
  9-Diamante ( Bu armudu geç, yeniliş şekli bu kadar ezik olanı görmedim daha :D )
  10- Dellinger ( Miğfer kesemeyen adamdan tek yedi bu arkadaş, en çöpüde bu )
   
  Son düzenleme: 16 May 2019
 3. Eric Cartman Sanji fanı isen gel beri.

  Eric Cartman (Sanji fanı isen gel beri.)
  Mesaj Sayısı 6,019
  Üyelik Tarihi25 Oca 2015
  Kalbini alınca unsurları gördük. :)
   
 4. Wbrggrdrlfy (Sabr)
  Mesaj Sayısı 1,679
  Üyelik Tarihi6 Nis 2019
  Teşekkürler.:good:
   
 5. traokun Surgeon Of Death

  traokun (Surgeon Of Death)
  Mesaj Sayısı 1,313
  Üyelik Tarihi21 Eyl 2018
  Doffy boş bir adamı övmez gibi geliyor bana. Üstelik sağ koluydu.

  Edit:
  [​IMG]
   
  Son düzenleme: 16 May 2019
 6. Raiden Jack the Ripper

  Raiden (Jack the Ripper)
  Mesaj Sayısı 11,544
  Üyelik Tarihi20 Mar 2014
  Vergo'nun tek yemesini hala anlayamamış insanlar. Law'ın o saldırısına kafa atmaya çalışan bütün novalar bölünür giderdi, buna bizim Lütfü de dahil. Vergo, b.hakisine aşırı güvenip kibrine yenik düştü. Olay bundan ibaret.
   
 7. Riful Nishi no Rifuru

  Riful (Nishi no Rifuru)
  Mesaj Sayısı 3,041
  Üyelik Tarihi22 Nis 2015
  Lütfü nedir, Monkey D. Luffy diyeceksin ya da Rufi.
   
 8. OnePieceFanı (Üye)
  Mesaj Sayısı 67
  Üyelik Tarihi4 May 2019
  Sonucu önemli sonuçta. Law, Hawkins'ede tek atsaydı o zaman? Ya da ne biliyim Page One'ye? Sanji'ye bırakmak yerine direk tek atsaydı? O işler öyle olmuyor işte.

  Law'ın kesme gücünün sınırı var, sizin anlamadığınız bu işte. Herkesi öyle armut gibi kesemiyor. O dövüşte vurgulanan Vergo'nun elinden Law'ın kalbi alındıktan sonra işi bitmiş olmasıdır. Yani önüne atladı şunu yaptı bunu yaptı vs önemsiz şeyler. Law'dan tek yemesi kaçınılmazdı.

  Birde Law'ın '' Senin buralarda geçeni kafan almaz Smoker '' dediği çöple muhtemelen saatlerce dövüşecekti. Smoker'a diyor '' Sen böyle dövüşmezsin '' diye. Kalbini aldı Smoker, yoksa dediğim gibi Smoker'la bile saatlerce uğraşacağı garanti.
   
 9. Millennium Wizard King of Dressrosa

  Millennium Wizard (King of Dressrosa)
  Mesaj Sayısı 15,486
  Üyelik Tarihi21 Tem 2009

  Neden Vergo'yu ezeceğin tuttu bu kadar anlamadım. :D Çok abartmışsın.Bir kere Sezar olayı hepten saçma.Sezar'ın başına veriliyor adam.Yani ondan net daha güçlü 300 + milyonluk bir adam Vergo.Bence 400 milyondan aşağı değildir epey güçlüydü.

  Senin dediğin o zırh hakisini çok az kişi biliyor.Çok üst düzey birşey o.Bariyer var diye full beden koka yapmak basit olmuyor.Bariyeri bilseler de yonko komutanı seviyesinde değilseler güçlü biçimde yapamazlar.Vergo bulunduğu lige göre gayet üst düzey bir adamdı.Kalbini falan aldı ama bir shichibukai Law'u pata küte dövebildi tekme tokat.Yıldırım yedi bana mısın demedi mesela.

  Smoker'dan daha güçlü muhtemelen Kyros seviyesi bir adamdı.Kyros Diamante'yi öyle kolayca yenmediği düşünülürse Vergo'nun da diğer yöneticilerden bir tık üstte olduğu varsayılırsa mantıklı duruyor.
   
 10. Raiden Jack the Ripper

  Raiden (Jack the Ripper)
  Mesaj Sayısı 11,544
  Üyelik Tarihi20 Mar 2014
  Meh... Dandik Japon şivesi. :S
   

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık