Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Türkiye mutfağı var mı? sshshsaidkfhaislf
Fransızların ki daha ağır basıyor gibi o saydıklarına bence:D
Evet yok aslında. Şehir şehir farklı farklı mutfakları var. Ama ben iki ülkeyi kıyasladığımdan değil, sadece bu konuda sadece bizim mutfağı bildiğimden dedim. :flaugh:

Fransa en normal olanı. Bir çok sosun dayanağı olan 5 temel sostan tut, en temel bağlayıcılar, doğrama tekniklerinin isimlerinin hepsi Fransızca kökenli. Zaten okullarda da ona göre eğitim verilmesi gerekiyor.

O yüzden pek yadırgamadım.
Bu konuda benden daha fazla hakim olduğunu sezinlediğimden başımı eğiyorum. :sapkali:
Ama Sanji Fransa'lara layık adam değil. :hıh:

Irkçılığa doğru kayıyorum sanki. Her neyse. Konuyu kapatayım. :artiz:

Köy köy bile değişiyor o mutfak. Ve acayip tırt. En azından benim gördüğüm kadarı:D
Konu dışına çıkıyoruz ama; o biraz bizim insanımızın yeme-içme kültürü ve ekonomik sebepler yüzünden. Yoksa uluslararası düzeyde Mikla ve Nicole gibi bir çok restoran var. Maalesef hiç yenilikçi değiliz bazı hususlarda. Bu yüzden tırt gibi gözüküyor. Halbuki kültürel olarak oldukça zengin.

Niye tırt yahu?:hoo:
Dünya tanıyor o mutfakları?

Fransa olunca güzel, anadolu olunca tırt. Seni kınıyorum.:hıh:
Yaw bir gez gör anadolulu ne yeyip içiyor :D
Konu dışına çıkıyoruz ama; o biraz bizim insanımızın yeme-içme kültürü ve ekonomik sebepler yüzünden. Yoksa uluslararası düzeyde Mikla ve Nicole gibi bir çok restoran var. Maalesef hiç yenilikçi değiliz bazı hususlarda. Bu yüzden tırt gibi gözüküyor. Halbuki kültürel olarak oldukça zengin.
Bahsettiğin restoranları bilmiyordum. Kültürel olarak çok zengin ama 80 milyonun ortalama yediği şeylere bakınca ortaya korkunç bir manzara çıkıyor. Maalesef yeme-içme kültürü pek yok insanımızın.

Yaw bir gez gör anadolulu ne yeyip içiyor :D
Yediklerimiz mutfağın çok küçük bir kısmı doğrudur
Ama mutfağın kendisi çok geniş. Çok zengin.
Biz kıymetini bilmiyoruz sadece. Yani sorun bizde. Mutfakta değil.
Mutfakta o kadar çok çeşit var ki, isim verme yeteneğimizi aşmış garip garip isimler vermeye başlamışız.
Bkz. Pırtımpırt nedir yahu? :fool:

Bir de şu milliyet meselesine çok takıldım ben. Hani her karakterin temsil ettiği bir ülke var ya, X-Drake'in Türkiye ile alakası nedir? Fikri olan var mı?

Yediklerimiz mutfağın çok küçük bir kısmı doğrudur
Ama mutfağın kendisi çok geniş. Çok zengin.
Biz kıymetini bilmiyoruz sadece. Yani sorun bizde. Mutfakta değil.
Mutfakta o kadar çok çeşit var ki, isim verme yeteneğimizi aşmış garip garip isimler vermeye başlamışız.
Bkz. Pırtımpırt nedir yahu? :fool:

Bir de şu milliyet meselesine çok takıldım ben. Hani her karakterin temsil ettiği bir ülke var ya, X-Drake'in Türkiye ile alakası nedir? Fikri olan var mı?
mümkünse biz bir şeye isim vermeyelim ya shshsb
Aşırı maskülen kişiliğinden ötürü olabilir mi sbshshahahah

Çene yapısı yeterli.

edit: Gerçi kişiliği denmiş. :/
Tek kriter bu mu yani Türk olduğunu anlamak için?
Kişiliğine dair ne biliyoruz ki?
İnternette sadece bizim tayfanın milliyetlerine dair bilgiler buldum. X -Drake'le ilgili hiçbir şey bulamadım. Burada sürekli Türk olduğuna dair sözler görüyorum merak ediyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık