Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben genel de karşı tarafı çok kırıyorum veya sinirlendiriyorum o sinirlenince karşılıklı atışmalardan bende sinirleniyorum böyle böyle olay büyüyor en iyisi hiç tartışmamak oluyor. :)
Kişiye göre değişiyor işte. Ben diğerlerine karışamam, Kendi diyaloğuma bakarım. Ama Zoro'cular şöyleler lafına da katılmıyorum kimsenin tabi ki. O değil de ben dalgasına attıydım nasıl bu hale geldi burası ya :D

Bende karşı tarafı genelde genelleme yaparak kızdırıyorum :D Onlarda çok sinirleniyorlar tartışma kavgaya dönüyor. 2013'de yaptığım Zoro ile ilgili yorumları,teorileri falan görsen DnS'in tacını ben alırdım. 2014-2015'den sonra Zoro'dan çok soğudum sebebini tam olarak bilmiyorum.
Şu Wano bitsin de, hepimiz Zoro aşkı ile yanıp tutuşalım :D

Kuina, Baltigo'da.
Sabo'nun kurtulduğu güne denk gelmesi de ayrı bir tesadüf
Kuina'yı eğer devrimciler yanlarına aldıysa ki bu ihtimal mümkün.Çünkü anladığım kadarıyla Kuina'nın köyünde kadından kılıç ustası olmaz gibi bir anlayış var.Kuina'yı halk istemiyor olabilir.Bu sebeple ve başka ekstra sebeplerle devrimcilerin yanında olması gayet mantıklı
Kuina eğer devrimciyse Devrimcilerin en iyi kılıç ustası olmalı Beyazsakalın Vista'sı neyse Dragon içinde bu kişi Kuina olmalı
Aynı zamanda CP0 gibi takılan birisi olmalı maske takıyor olma ihtimali çok yüksek ve anıldığı isim takma bir isim olmalı
Piyasaya seri sonlarına doğru çıksa daha iyi olur.Kılıç ustaları arasında gelecek sıralaması şöyle olsa daha iyi olur Mihawk < Zoro =< Kuina
“Kendine usta diyebilmen için; önce ustanı geçeceksin, sonra seni geçecek bir öğrenci yetiştireceksin.” Bu japon atasözü bence gerçekleşecek
Zoro Mihawk'ı ve Koushirou'yu geçecek Zoro Momo gibi onu geçebilecek öğrenciler yetiştirecek
Koushirou'nun yetiştirdiği Zoro ve Kuina en iyi kılıç ustaları olarak anılacak

Bu Luffy Queen'i alır kafasının menşei ve kaynağı nereden çıktı bilmiyorum ama bunu ortaya atan şahıs sadece lastik koklamamış anlaşılan. Arada kılıç da çekmiş ters tepkime yapmış. Bu kadar saçmalanamaz çünkü :artiz:

Ama bunların Luffy için temennileri arc başından beri boş, arc başından beri hüsran. Bunlara kalsa Luffy Kaido karşısında geleceği görmüştü, yeniden ayağa kalacaktı vs. vs. efendiler. He deyin geçin.
Elinde kelepçeyle Queeni alır diyenler mi var bak onları görmedim ama muhtemelen onu diyen Sanji nin tekmesinide koklamıştır yani neyin bu kadar kafa yaptığını anlamadım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık