Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zaten 2 kılıç stiline karşı ezmiş Zoro'yu bak resime. Her türlü eşitlik var. Kılıç stilinde de üstün gelemiyor Zoro düşün artık vaziyet ne ola :D
Ezmiş mi? Yok artık :D Valla Zoro, kılıçsız mılıçsız girişiyor yani ama siz bilirsiniz. Bu arc güzel bak okursan, Zoro reisin kılıçsız nasıl şov yaptığını görürsün :D

Sen o resimden eşitliği çıkarabiliyorsan bende ezdiğini çıkarabilirim bak ayakları yere kapanmış :D Ben okudum arc'ı zaten sıkıntı yok. Zoro şov yaptı Sanji boş durmuş gibi yorumlar görüyorum çok zavallıca :D
Sanji'nin, Zoro'nun altında olduğunu dair bir sürü şey var zaten :D Ama Zoro kılıçsız sitil falan yapıyor onu diyorum :D

Sanji Zoro'dan güçsüzdür de ne kadar işte neredeyse eşittir lafını boşuna söylemiyorum ben. Bende sana bir dolu resim atarım Sanji'nin Zoro'nun 3 kılıç stili ile o tarz kavgalar ettiği, didişip durduğu. @Alpamis :D
İşte komik olsun diye didişiyorlar bende onu diyorum zaten :D Yani he ciddi diyorsanız mantıken Kılıçsız karşılık verebilen adam kılıcı ile doğrar yani :D

Yav siz Zorocuları ben anlamıyorum dediğiniz de ciddi misiniz trollmüsünüz neyse.
Haydaaa neyine sinirlendin bunun şimdi? Bu didişmeleri ciddiye alanlar var ya bende ciddiyse bak bu var işte diye dalgasına attım. Mantığı yok olayın yani, o yüzden zaten komiklik olsun diye didişiyorlar. Yoksa kılıçsız karşılık veren adam mantıken kılıcı ile gömer. He ek olarak Zoro'nun kılıçsız da iş yapabildiğini gösteren bir arc bu onu da söylemek istedim. Hayır bu hareketler ne asıl ben anlamıyorum? Eğleniyoruz şurada.

Bende pişman oluyorum tartıştığıma, tartışmamak için tüm Zoro fanlarını engelliyorum ama engellenen yazılar görülüyor maalesef.
Tartışmaları eğlencesine düşüneceksin her zaman. o zaman sinirlenme falan olmuyor kafa rahat oluyor mis gibi. Bende insanları kırmayı sevmiyorum bir manga için. O yüzden olabildiğince güzel konuşuyorum sonra işte saçma sapan biri sinir yapınca da (Senden bahsetmiyorum) O zaman bende sinirleniyorum işte. Neyse istersen engelleyebilirsin fark etmez.

Tartışmaları eğlencesine düşüneceksin her zaman. o zaman sinirlenme falan olmuyor kafa rahat oluyor mis gibi. Bende insanları kırmayı sevmiyorum bir manga için. O yüzden olabildiğince güzel konuşuyorum sonra işte saçma sapan biri sinir yapınca da (Senden bahsetmiyorum) O zaman bende sinirleniyorum işte. Neyse istersen engelleyebilirsin fark etmez.
Ben genel de karşı tarafı çok kırıyorum veya sinirlendiriyorum o sinirlenince karşılıklı atışmalardan bende sinirleniyorum böyle böyle olay büyüyor en iyisi hiç tartışmamak oluyor. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık