Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

[Spoiler] Genel Tartışma

'One Piece Tartışma ve İncelemeler' forumunda Kuroro tarafından 24 Şub 2019 tarihinde açılan konu

1. Alpamis Monkey D. Luffy

Alpamis (Monkey D. Luffy)
    Mesaj Sayısı 15,176
    Üyelik Tarihi8 Eki 2014
    Aynen şaşırttın beni.:D

2. Meiou Meiou Shirubāzu Reirī

Meiou (Meiou Shirubāzu Reirī)
    Mesaj Sayısı 4,141
    Üyelik Tarihi11 Ağu 2017
    :a: Denk geldi ama güzel oldu. :)

3. First Son of the Sea Jinbei > Zoro

First Son of the Sea (Jinbei > Zoro)
    Mesaj Sayısı 649
    Üyelik Tarihi28 Nis 2017
    Luffy kadar emin olmasada zoroda hissediyo , hissetikleri ya teachdeki gariplik ya da teachin tayfasında ki elemanlar , hangisi acaba ?

4. Mesaj Sayısı 11,633
    Üyelik Tarihi15 Ağu 2015
    En az 2 v 1 olur ama tayfanın tümü işin içine girer mi bilmem.

5. Jenque King of Dressrosa

Jenque (King of Dressrosa)
    Mesaj Sayısı 2,104
    Üyelik Tarihi16 Şub 2013
    Teach'in tayfası o sırada gizleniyor. Luffy ve Zoro da bunu fark etmiş ve bundan bahsediyor.
    K.Hakilik bir durum yok gibi.

6. Mr.Bushido Melek ya da Şeytan Dünya Adımı Bilecek!

Mr.Bushido (Melek ya da Şeytan Dünya Adımı Bilecek!)
    Mesaj Sayısı 3,809
    Üyelik Tarihi21 Ara 2016
    Senin için öyle olmasına saygı duyarım kanka :D Ama ben artık sevmiyorum :ehe:
    Valla ben haklı haksız tartışmak için yazmamıştım onları çünkü zamanında çok tartıştık :D Ama benim için Zoro net haklıdır. Dediğim gibi ilk gitmesi aşılabilirdi ama attığı dayak zor iş. Tamam ama bak diyorum ki; ilkin de sadece çekip gitti, Luffy'nin durmayacağı belliydi ama sonra yaptığı hata çok büyük. Usopp başta yaptı o hatayı. Orada da mesela Zoro olmasa kimse bir şey söylemeyecek ve Usopp hemen dönecekti. O yüzden Zoro'nun vereceği tepki çok önemli. Siz Zoro kim diyorsunuz ama Zoro'nun bu tayfa da herkesten fazla sözü geçiyor. Luffy, Zoro konuştuğu zaman hemen pür dikkat oluyor. Yani öyle Sus kapa çeneni yapamaz Zoro'ya :D

Benim onları yazma sebebim de şuydu; Sanji ilk gittiği anda Zoro o sözleri deyince, aha dedim ki; Oda olayı oraya çekecek. Daha bu diyaloglar olmamıştı bile. Sonra kaptanını dövmesi ve şimdi bir bakarken bu diyaloglar da gözüme çarpınca dedim ki, Tamam olacak galiba. Çünkü bu Oda'nın karakterine çok uyuyor. :D

7. Meiou Meiou Shirubāzu Reirī

Mesaj Sayısı 4,141
    Üyelik Tarihi11 Ağu 2017
    En azından tayfa olarak alsalar; tayfanın toplamı en güçlü yonkoya denktir gibi bir şey çıkabilir. Yardım alsalar bu konu muallakta kalır. Sonra Oda, Doflamingo olayı gibi teke tek de alabilirdi ya, çok şey etmeyin derse onlarca yıllık emeğe yazık olur. :D

8. Meiou Meiou Shirubāzu Reirī

Mesaj Sayısı 4,141
    Üyelik Tarihi11 Ağu 2017
    Bu tarz bir şey olsa Zoro cümlesinin sonuna bence ekler miydi, bilemiyorum.

9. Alpamis Monkey D. Luffy

Alpamis (Monkey D. Luffy)
    Mesaj Sayısı 15,176
    Üyelik Tarihi8 Eki 2014
    Ben de bilemiyorum ama Teach'in çok kişilikli teorisi felan vardı. Ona yatırım da olabilir. Göreceğiz ilerde.

10. Wbrggrdrlfy Hyogoro

Wbrggrdrlfy (Hyogoro)
    Mesaj Sayısı 649
    Üyelik Tarihi6 Nis 2019
    Teach'in içinde 2 insanı hissetmişlerdir auralarını.

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 3, Ziyaretçi: 1)

1. lastang16
Yukarı Çık