Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sana katılmakla beraber Oda ve avarelerinin satış için yapmayacağı şey olmadığına inanıyorum.
Bu tür ikilemler, çatışmalar ürünü izlettirir/okutur. Daha etkileyici olsun diye Yonko, balığa kol verdi bu seride.
He "Zoro fanlarını zevkten nirvanaya ulaştırmak için iyice zıvanadan çıkar." diyorsun.
O konuda haklısın bak. Ama bu durumda yazık Sanji'ye değil Zoro'ya olur aslında...
Ay ne bozdu bu çocuğu adam, cidden onu da yapar şimdi.

Moralim bozuldu iyi mi. Boyun posun devrilsin Oda! Boynun altında kaldın Oda! Kalıbına tüküriyim Oda!
Yaparsın sen cidden bunu.

Bir köşeye çekilip melankoliye bağlanmaya gidiyorum.:ühü:

Öyle tabii :a: Rayleigh KK seviyesi deriz otomatik. 3 günde öğrendiği teknik ile yonko inerse, yıllarını vermiş adam neler yapmaz :D
Şu son sayfadaki muhabbetten sonra Kaido'ya yarayı açanın Garp olduğunu düşünmeye başladım. Karargaha eğlence için gelen Ejderha birkez de orada yakalanmıştır. Ama idam ekibine girecek kadar omurgasız olmadığından idam edilememiştire bağlanacak gibi duruyor. Onun dışında kalbur üstü korsanlardan Linlin ve Wb ile dialogları geçti. Wb'nin onu öldürebilecek olmasından Linlin ile de eski tayfa muhabbeti. Hem güç hem de savunmada hiyerarşik olarak en üste gelemez Kaido hele ki bu kadar erken işlenmişken. Kaşık ile verdiğini kepçe ile alacak Oda. :D

Şu son sayfadaki muhabbetten sonra Kaido'ya yarayı açanın Garp olduğunu düşünmeye başladım. Karargaha eğlence için gelen Ejderha birkez de orada yakalanmıştır. Ama idam ekibine girecek kadar omurgasız olmadığından idam edilememiştire bağlanacak gibi duruyor. Onun dışında kalbur üstü korsanlardan Linlin ve Wb ile dialogları geçti. Wb'nin onu öldürebilecek olmasından Linlin ile de eski tayfa muhabbeti. Hem güç hem de savunmada hiyerarşik olarak en üste gelemez Kaido hele ki bu kadar erken işlenmişken. Kaşık ile verdiğini kepçe ile alacak Oda. :D
Öyle. Hele Luffynin indirmek istediği resmi ilk yonko iken. Alabasta Crocodile Kaido ise, Dressrosa Doflamingo Shanks ya da Teach olacak. Teach ve Shanks zirvede olacaklar gibi daha çok. Kaidonun havası fena patlayacak eğer Luffyler indirirse onu. Bence ağır saçmalayarak düşecek bu arc

@Mr. Bushido Yumuşak kalpten değil sebebini biliyorlar sadece. Sanji niye onu yaptı? Ailesi iiin. Bu yüzden affettiler. Bu Usopp'unki gibi kapris değildi.

Zoro hemen Sanji'yi gömdüğü için haksız. Nami ve Chopper gerzekleri dediğn kişiler olayın şahitleri . Bunu kabullenebikdiğin zaman kim haksız anlayacaksın. Ayrıca Luffy Usopp olayında oturup dinlerken Sanji olayında Big Mom'ın adasına gitmeyi kafasına koymuştu bile. Water 7'da Usopp özür dilemeseydi kalacaktı orada. Senin o çok haklı dediğin Zoro en son Luffy'yi Tüm kek adasına uğurluyordu.

Öyle. Hele Luffynin indirmek istediği resmi ilk yonko iken. Alabasta Crocodile Kaido ise, Dressrosa Doflamingo Shanks ya da Teach olacak. Teach ve Shanks zirvede olacaklar gibi daha çok. Kaidonun havası fena patlayacak eğer Luffyler indirirse onu. Bence ağır saçmalayarak düşecek bu arc
O yüzden yardımlı düşmesi gerekiyor. Ama Rayleigh yardıma gelmez bence. Eski efsanelerden Gaban'ı bekliyorum hala. Gaban ile omuz omuza dövüşebilir. Linlin de köyüne dönsün. :)

O yüzden yardımlı düşmesi gerekiyor. Ama Rayleigh yardıma gelmez bence. Eski efsanelerden Gaban'ı bekliyorum hala. Gaban ile omuz omuza dövüşebilir. Linlin de köyüne dönsün. :)
Rayleigh için son savaşta bir kez görür müyüz diye dedim. Şu an gelmesi imkansız zaten :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık