Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sanji rezil haldeyken yanlış roller biçipte Sanji sonunda güçlenmeye başlayınca Zoro fanlarına laf atmak oldukça komik yanlız.
2y sonraki Sanji rezil haldeydi kostüm olmasa dahada rezil olurdu.
Rezil bir hikayeyi açıp bir daha bakmıyacanız olaylari bile haterlik ugruna savundunuz.
Bunlar olup bitince %90 satışlar patlayınca yapılan sevimlilikleri Zoro fanları Sanji'ye yükleniyor du noldu diye baştan beri Sanji böyleymiş gibi lanse etmeniz büyük yüzsüzlük.
Sanji rezil haldeydi dediğin kısımlar neler mesela? Merak ettim.

Soba mask ismi Wano'da kalsa daha iyi olur.Ödül kağıdında Sanji yazar herhalde.Sonra Barto gibi tayfa fanatiği bile Sogeking kim bilmiyor.
Gerçi Sanji için Soba Mask diye yazması daha uygun.Ancak öyle Vinsmoke soy isminden kurtulur.

Bir tekme ile silip süpürmüş be :D Boşuna demiyoruz adam her türlü iş görüyor diye:fool: Adamsın Twei beni şaşırtıyorsun hahahaah :D
Şu sahneyi her gördüğümde gülüyorum.

@Mr.Bushido

Balık derisinde iz bırakacak kadar sağlam tekme atıyor reis.

Acaba Zoro'nun bu durumlarda tekme kullanması yetersizlik belirtisi olabilir mi :S Kılıcıyla halletmek yerine neden tekme? Belki de kılıcıyla tepki verecek hızda değil ki, Wano'da bile görebiliyoruz bunu.

Sanji rezil haldeydi dediğin kısımlar neler mesela? Merak ettim.
Sadece Sanji olarak düşünmüyorum ben genel olarak tayfa rezil halde.
Sanji en göze batanı çünkü ağırlığı olan sağlam bir karekterdi seride.
Wcl ortalarına kadar Sanji'nin planı ne rakibi kim olur diye düşündüm mesela.Hiç bir şey çıkmadı altından.
Zoro'nun savunulmasını bile ben çok mantıklı bulmuyorum.
O kadar özgün güzel sahnesi var ama o kadar bölüm çıkıyor arasından 1 yıla bir olay bile düşmüyor.
2 yıldan fazla Wcl'de yoktu.Bir söz söylemiş samurayları bizim tarafımıza toplucam diye 1 tanesini görmedi bile galiba, hepsini Luffy topluyor.Rakip konusunda çok geri kaldı.
Vs. vs. diye gider bunlar sadece genel 1-2 örnek verdim.Bizim tayfanın hepsi için bu ayrı ayrı yazılır yani.

-Kısaca serinin %100'ü Luffy olduğu için artık ne zevki ne tadı var kendi açımdan.Diğer karekterlerin bu seride savunulmasını saçma buluyorum o yüzden.

Acaba Zoro'nun bu durumlarda tekme kullanması yetersizlik belirtisi olabilir mi :S Kılıcıyla halletmek yerine neden tekme? Belki de kılıcıyla tepki verecek hızda değil ki, Wano'da bile görebiliyoruz bunu.
Hayvanseverlik yapıyor. Sırf acıktı ve yemek arıyor diye öldürmek istemiyor hayvancağızı.

Diğerinde de kılıçla zaman kaybetmek ve kan döküp dikkat çekmek istemiyor. Çok acil işleri var ve gizleniyorlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık