Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kafa da atmadı aslında. Kendi cılız saldırısıyla kkg'yi ezeceğini sandı sadece. Sonuç mu? Hem saldırısı kırıldı hem spider web savunması patladı hem de yerin dibine gömülüp bayıldı xd
Ne yalan söyleyeyim bir şey diyemiyorum :D Ama o arc için Hordy ve CC den sonra imaj olarak bizim oğlanı bu kadar zorlayan birisi olduğundan kendisi hakkında bayağı fena düşünüyorduk. Hatta başka bir adada 1v1 atsınlar Dof alır diyenler vardı :oops:

Ama sonra Kata'yı gördük :oleyo:
Olmaz en az yarısı falan demen gerek. Sonra Dressrosa tam yaşamalık ülkeydi herkes mutlu felan demen gerek.
Bana çok o kadarı :/ Bence Kata iskender gibi 1.5 Dof alır sanki :p

Ne yalan söyleyeyim bir şey diyemiyorum :D Ama o arc için Hordy ve CC den sonra imaj olarak bizim oğlanı bu kadar zorlayan birisi olduğundan kendisi hakkında bayağı fena düşünüyorduk. Hatta başka bir adada 1v1 atsınlar Dof alır diyenler vardı :oops:

O aralar adada vs işine ben de Dof kazanır diyordum. :/ Çünkü Luffy'nin mevcut gücüne göre yorumlamak gerekiyordu. Power-up işin içine giremezdi yani.

Aman. İstemeden Kata vs Dof konusunu tekrardan alevlendirme gözünü seveyim. :D

3 yıldır yemek yememek , Ryo nasıl bir karakter çok merak ediyorum lan . Şu seri Amirallerle farklı boyut atlıyor gözümde

Yavaş alsın, boğazında kalmasın. Hala başka adada 1 vs 1 de alır. Lufy yeni o seviyelere geldi, az mı handikap yedi, bunlar çabuk unutulmuş.:D

Seride tıpkı Bullseye gibi bulduğu her şeyi ya da belli bir nesneyi büyük bir güçle atan ve asla ıskalamayan biri çıksa harika olur. Ana seride gördüğümüz Jean Ango gibi dandik biri değil tabi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık