Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
G2-G3+ haki ile 800milyonluk adama hasar veremezken, meyvesiz formda 1milyarlık adamın abi çektiği kişiyide yenmeyi versin.
Ondan sonra 1milyar üstü adamı indirdi. Olduğu yerde saymayacak gelişime sürekli açık. Böyle bir şeyi savunurken kolay bir şekilde yeneceğini söylemiyorum zaten. Olursa baya baya ölümüne zorlanır. Ama gelişim açısından acayip bir yol katetmiş olur.

İstiyorsan iddiayı başlatalım. King'i kim alır? Şartlarını sun!
Zoro'dan başka kim alacak ?

Queen de Kata'yı alabilecek çap nasıl oluyor peki :D
Queen'in verdiği hava başka :) Bir de geçen tartışmıştık. Ben Kaido'nun 3'lüsünün daha iyi olduğunu düşünüyorum. Hee Kata'dan güçlü olması düşük ihtimal ama belki diyorum sadece.

Im kadın çıksaydı bari, feminist okuyucular olarak bayram ederdik.
Ammaaaaaaannn :fool:

Smoti nereye Kata 'ı geçecek . Kata tek başına tayfayı domine edecek biri. King saldırırken avel gibi izleyen biri ile bulunduğu yerde güven kaynağı olan geçilmez tehdit olarak görülen Kata arasında belirgin bir fark var

Smoti nereye Kata 'ı geçecek . Kata tek başına tayfayı domine edecek biri. King saldırırken avel gibi izleyen biri ile bulunduğu yerde güven kaynağı olan geçilmez tehdit olarak görülen Kata arasında belirgin bir fark var
Bm de avel gibi izledi. Kata smoothie’den güçlüdür ama nedeni avel gibi izlemesi değil. Kata en güçlüleri olduğu zaten açıklandı.
Smoothie'yi en az King,Queen kadar merak ediyorum..Meyvesinin şu slash'a bir etkisi olmayacağını düşünerekten fiziksel gücü falan baya yüksek bir kılıç ustası olmalı.Tam Zoroluk rakip aslında.
Aynen smoothie kapalı kutu. Oda bizzat kendisi sbs’de güçlü olduğunu belirtti.
Yapılanma olarak Beyazsakal'ın altında görüyordu Linlin kendini.

"Lola'nın düğünü olsaydı, Kaido'yu Kızılsaçı, hatta Beyazsakal'ı bile indirirdim." diyordu.
Reis o başka. Linlin’in has adamlarının %95 i kendi çocukları yani kan bağı olduğu için en güçlü aile oluyorlar. Tayfa olarak wb tayfası ağır gelir tabi.
5. Tümen olan vista smoothie ile kapışır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık