Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şöyle gezinirken şu bölüm kapaklarına denk geldim ilginç buldum.

Bu 693. bölüm kapağı karakterler dikkat çekici :D Wano arc'ı ve sonrasında ki etkisi baya sağlam olacak sanırım.

Bu ise 699. bölüm kapağı. Tayfa savaş kıyafetleri giymişler ve Luffy de taç var, yerde ise Chopper'ın altında dayak yemiş bir Ejderha var. Acaba bizimkiler Kaido'yu gerçekten indirip Yonkou mu olacaklar? Diye aklıma geldi.

H.haki kairousekiden etkilenmeyi düşürüyor olabilir mi? Belki üst seviyesinde tamamen nötrleme falan? Kid ve Luffyi görünce aklıma bu ihtimal geldi niyeyse. Bu durumda H.hakinin değeri ciddi şekilde artmış olur.

Şöyle gezinirken şu bölüm kapaklarına denk geldim ilginç buldum.

Bu 693. bölüm kapağı karakterler dikkat çekici :D Wano arc'ı ve sonrasında ki etkisi baya sağlam olacak sanırım.

Bu ise 699. bölüm kapağı. Tayfa savaş kıyafetleri giymişler ve Luffy de taç var, yerde ise Chopper'ın altında dayak yemiş bir Ejderha var. Acaba bizimkiler Kaido'yu gerçekten indirip Yonkou mu olacaklar? Diye aklıma geldi.
Kaido'dur Kaido. Ölmemiş de köftehor. Hatta Chopper bandaj bile yapmış, pardon yara bandı. :(

Kaido'dur Kaido. Ölmemiş de köftehor. Hatta Chopper bandaj bile yapmış, pardon yara bandı. :(
Dünyanın en güçlü peluş'u diye bilir miyiz? Bu arada bir kaç detay daha dikkatimi çekti :D Sadece Zoro luffy ve ejderha da yara bantları var... Yoksaaa bu bir mesaj mı? :D Bir de Zoro'nun göz kapalı ama üzerinde yara göremedim yara nerede? Yoksa bu da mı mesaj :D Hahaha hadi bakalım çıkın işin içinden :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık