Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben 900 bölüm eğlenerek izlerim sizler Zoro ne zaman çıkacak filan kişi ne zaman çıkacak diye aylarca beklersiniz sonuçta Luffy Zoro ve diğer karakterleri de beğenerek izliyorum siz gözümde toz değil toz pembe yaparsınız. :respect:
Bana ne senin bölümleri izlerken hangi duygu içinde olduğundan ? :) Ben Zoro 100 bölüme 1 çıksa yine Zoro için takip ederim. Hani milletin keyfinin kahyası gibiymişsin gibi bir durum var ortada ve bu komik oluyor. Bırak kardeşim kim neden izliyorsa o yüzden takip etsin. Sana ne ? Psikopat mısın sen ? :)

Bana ne senin bölümleri izlerken hangi duygu içinde olduğundan ? :) Ben Zoro 100 bölüme 1 çıksa yine Zoro için takip ederim. Hani milletin keyfinin kahyası gibiymişsin gibi bir durum var ortada ve bu komik oluyor. Bırak kardeşim kim neden izliyorsa o yüzden takip etsin. Sana ne ? Psikopat mısın sen ? :)
Eleştirinin içinde bir sana ne deme kısmını atlamışım. Eyvallah bir daha ki eleştiriye sana ne kısmını da eklerim.:alkis:

Burgess için hiç right hand ifadesi kullanılmadı. Katakuri net belli edildi. Ona da sağ kol denmedi ama en güçlü Komutan dendi.
Zoro için de sağ kol denmedi.
İlla belirtilmesine gerek yok bence.
1.tümen komutanı yapmış adamı işte :)
Ha sağ kolunu 1. Tümene koymamıştır dersen ne diyeyim saygı duyarım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık