Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Meyvesiz nasıl sağ kol gücünde bir adam Shiryuu yahu.İki yıl önceki hali en iyi ihtimal Magellan'a denk.Meyvesiz halinin imkanı yok bence sağ kol etmesinin :D
Pardon ? :) İki yıl önce Bb dahil Karasakal ekibini halletmesi için gönderilen adamdan mı bahsediyoruz ? Ve iki yıl sonra haki kavramının eklendiğini düşünülürse sağ kol etmemesi için bir neden gösterilebilir mi ?

Bence de . Bigmom niye küçümsemiyor en ezik Yonkou görülüyor anlamıyorum. Kadın resmen Gaia .

Şu pasta krizinden sonra söylediği bir şarkı ile tüm düşmanları çaresizliğe sürüklemesi bile yeterli gücünü anlamak İçin .
İlk olarak Bm'yi örnek göstermemin nedeni Shiryuu karşısında en savunmasız yonkou olmasından kaynaklı(gözlem haki). Yoksa Shiryuu'yu hissedemeyen ya da alternatif bir çözüm bulamayan her yonkou için Shiryuu bir tehlikedir.

Pardon ? :) İki yıl önce Bb dahil Karasakal ekibini halletmesi için gönderilen adamdan mı bahsediyoruz ? Ve iki yıl sonra haki kavramının eklendiğini düşünülürse sağ kol etmemesi için bir neden gösterilebilir mi ?

İlk olarak Bm'yi örnek göstermemin nedeni Shiryuu karşısında en savunmasız yonkou olmasından kaynaklı(gözlem haki). Yoksa Shiryuu'yu hissedemeyen ya da alternatif bir çözüm bulamayan her yonkou için Shiryuu bir tehlikedir.
Shiryu o kadar kılıcı ile tehlikeli biri olsa ID’da Magellan ‘ın sözünü dinleyip tıpış tıpış hapse girmezdi ki Magellan gibi biri direk açık hedef kılıca karşı

Bazı güçler vardır kılıçtan ötedir

Bir şey sormak istiyorum. One Piece'de şuana kadar gördüğümüz ırklar; İnsan ırkı (içindeki Longarm, Longleg, Snakeneck ve Three-Eye kabileleri dahil), Balıkadamlar, Denizkızları, Devler (Elbaf'lılar ve normal devler), Mink'ler ve cüceler.

Fakat bunların hiçbirine dahil edemeyeceğimiz karakterler de var. Mesela Pappag, Morgans ve Oars. Bunları üstteki sınıfların hiçbirine sokamıyoruz. Oars için bir SBS'de soru sorulmuştu diye hatırlıyorum ama Oda'nın ne dediğini tam hatırlamıyorum. Onların dışında Pappag ve Morgans üsttekilerden biri olarak sınıflandırılamıyor.

Acaba farklı ırklara mı mensuplar yoksa tamamen bağımsız varlıklar mı (bu saçma olurdu) onu düşünüyorum kaç gündür. Fikri olan?
Pappag kendini insan sandığı için öyle oluyor. İnsan olmadığını anlayınca da iş işten geçiyor zira konuşmayı çoktan öğreniyor. Normal deniz yıldızı anlayacağın.

Oars da "ancient giant" diye geçiyormuş.

Morgans'ı bilemeyeceğim. Çok şey olabilir.

Magellan'a denk ve ondan daha tehlikeli olması boş yere verilmiş bir bilgi diyorsun ?
Ondan tehlikeli olması mahkumlara karşı . Magellandan daha acımasızmış ve sırf zevkine mahkum öldürürken yakalıyor Magellan . O yüzden hapse girdi kendisi ve orda ikiside kararında kararlıyken Magellan’a yemediği için geri adım atan Shiryu hapse girdi .

Shiryuu şimdilik normal bir sağ kol olabilir fakat ileride nasıl bizim tayfa gelişiyorsa BB'nin tayfa da gelişecektir. Sonuçta muhtemel son rakip bunlar :)

Pappag kendini insan sandığı için öyle oluyor. İnsan olmadığını anlayınca da iş işten geçiyor zira konuşmayı çoktan öğreniyor. Normal deniz yıldızı anlayacağın.

Oars da "ancient giant" diye geçiyormuş.

Morgans'ı bilemeyeceğim. Çok şey olabilir.
Yani deniz yıldızları da OP evreninde bir ırktır diyebilir miyiz?

Oars antik dev anladım. Oda demişti sanırım bunla ilgili bir şey. Farklı bir dev ırkıymış bir adada yaşıyorlarmış falan.

Morgans en ilginci bence. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık