Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bir şey sormak istiyorum. One Piece'de şuana kadar gördüğümüz ırklar; İnsan ırkı (içindeki Longarm, Longleg, Snakeneck ve Three-Eye kabileleri dahil), Balıkadamlar, Denizkızları, Devler (Elbaf'lılar ve normal devler), Mink'ler ve cüceler.

Fakat bunların hiçbirine dahil edemeyeceğimiz karakterler de var. Mesela Pappag, Morgans ve Oars. Bunları üstteki sınıfların hiçbirine sokamıyoruz. Oars için bir SBS'de soru sorulmuştu diye hatırlıyorum ama Oda'nın ne dediğini tam hatırlamıyorum. Onların dışında Pappag ve Morgans üsttekilerden biri olarak sınıflandırılamıyor.

Acaba farklı ırklara mı mensuplar yoksa tamamen bağımsız varlıklar mı (bu saçma olurdu) onu düşünüyorum kaç gündür. Fikri olan?

Anladım . Güç olarak Teach bile o seviyeye zor çıkar Shiryu’nun işi zor .
Shiryuu'nun yapması gereken tek şey silahlanma hakisi kasmak. Zaten meyve olmasa bile sağ kol olacak kadar güçlü biri. Meyvesiyle gözlem haki ile hissedilmez olursa silahlanma hakisiyle çim biçer gibi biçer milleti. Ben bazen Bb'ye ihanet eder diye bile düşünüyorum. Çok güvenilmez ve manyak bir adam.

Shiryuu'nun yapması gereken tek şey silahlanma hakisi kasmak. Zaten meyve olmasa bile sağ kol olacak kadar güçlü biri. Meyvesiyle gözlem haki ile hissedilmez olursa silahlanma hakisiyle çim biçer gibi biçer milleti. Ben bazen Bb'ye ihanet eder diye bile düşünüyorum. Çok güvenilmez ve manyak bir adam.
Meyvesiz nasıl sağ kol gücünde bir adam Shiryuu yahu.İki yıl önceki hali en iyi ihtimal Magellan'a denk.Meyvesiz halinin imkanı yok bence sağ kol etmesinin :D

Big Mom'ın gozlem hakisine ihtiyacı var mı ki? Kadın ruh meyvesi kullanıcısı değil mi? Ruh sahibi herkesin yerini belirleyebilir bu kadın. O yüzden görünmezlik işlemez bu kadına.

Big Mom'ın gozlem hakisine ihtiyacı var mı ki? Kadın ruh meyvesi kullanıcısı değil mi? Ruh sahibi herkesin yerini belirleyebilir bu kadın. O yüzden görünmezlik işlemez bu kadına.
Bence de . Bigmom niye küçümsemiyor en ezik Yonkou görülüyor anlamıyorum. Kadın resmen Gaia .

Şu pasta krizinden sonra söylediği bir şarkı ile tüm düşmanları çaresizliğe sürüklemesi bile yeterli gücünü anlamak İçin .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık