Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Her meyve de çıkıcak diye zorunluluk yok. Bu arada Zoan uyanışı nerde geçti ?
Her meyvede uyanış yoktur diye bir bilgi hatırlamıyorum. Zoan içinse ID'deki hayvanlar var örnek olarak. Croco söylemişti hatta. Yalnız onlar zorla uyandırılmıştı.

@Montana
Konuşmanın tadı kaçıyor o yüzden uzatmıyorum burada. Güzelce takılıp esprili şekilde cevap verdiğim halde işin bokunu çıkarıp da canımı sıkma benim.

Her meyvede uyanış yoktur diye bir bilgi hatırlamıyorum. Zoan içinse ID'deki hayvanlar var örnek olarak. Croco söylemişti hatta. Yalnız onlar zorla uyandırılmıştı.

@Montana
Konuşmanın tadı kaçıyor o yüzden uzatmıyorum burada. Güzelce takılıp esprili şekilde cevap verdiğim halde işin bokunu çıkarıp da canımı sıkma benim.
Dediğim gibi her meyve de çıkıçak diyede bir yerde geçmiyor. Onlar farklı durum uyanış 2 kere gördük Dof, Kata.

@Montana
Ya canını sıksam ne oluyor? abuk subuk konuşan sensin hahaha. Şu asırım keserim triplerinden çık biran önce bence. Derslerine falan çalış, iyi şeylere özen. ;)

Dediğim gibi her meyve de çıkıçak diyede bir yerde geçmiyor. Onlar farklı durum uyanış 2 kere gördük Dof, Kata.
Olabilir tabi bakıp görelim. Etrafın lastik olması neye yarar diye düşününce aklıma bir şey de gelmedi açıkçası. :/ O yüzden vücudunu etkiler diye düşünmüştüm.

@Montana
Bir şey olacağı yok. Birbirimizle bir daha muhatap olmayacağız o kadar. Hadi selametle.

Olabilir tabi bakıp görelim. Etrafın lastik olması neye yarar diye düşününce aklıma bir şey de gelmedi açıkçası. :/ O yüzden vücudunu etkiler diye düşünmüştüm.

@Montana
Bir şey olacağı yok. Birbirimizle bir daha muhatap olmayacağız o kadar. Hadi selametle.
Selametle büyük başkan. Beni bulup tek yumrukta öldürme lütfen. Sadece şaka yapmıştım. :(

Selametle büyük başkan. Beni bulup tek yumrukta öldürme lütfen. Sadece şaka yapmıştım. :(
Tek yumruk atacağı sırada baban odaya girerse balkondan çıplak atlama skill'i açılıyor. İyi denk getirmek lazım.
aslşifkasşlflsşaiglişdaslişgalsgşisaklhşsalşfksalşfkalşglşdalfşkasklşkikkkaklkşkkfkklsaşkkgkkklşakskkgklkşkadskkklşkfkkaskklşkfkkksaklşk

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık