Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili sorusu olan, şifresini unutan üyelerimiz "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

[Spoiler] Genel Tartışma

'Tartışma ve İnceleme Arşiv' forumunda Kuroro tarafından 17 Eyl 2018 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.
 1. Roronoa Zoro Yön falan mı soracaksın? Site Yetkilisi

  Roronoa Zoro (Yön falan mı soracaksın?)
  Mesaj Sayısı 11,513
  Üyelik Tarihi29 Kas 2015
  Bir hatası çıkarsa tartışılır. Ortada hata falan olmadığına göre tartışmaya gerek duymuyorum. Ben kabul ediyorum, isteyen etmesin.
   
 2. Veritas Üye

  Veritas (Üye)
  Mesaj Sayısı 1,884
  Üyelik Tarihi14 Kas 2009
  Az önce gelen bir aydınlanma ile ODA'nın dediği "one piece'in sonu değişmedi" argümanı çok zararlı bir durum gibi geldi.
   
 3. ftand Üye

  ftand (Üye)
  Mesaj Sayısı 87
  Üyelik Tarihi26 Oca 2016
  Mingo arc'ını unutma dostum. Kan gövdeyi götürürken, mingo'nun kafesini kılıçla durdurmaya çalışıyordu Zoro.
  Oda nerede ne yaptırırsa, onu yapıyorlar. Rahat ol. Sanji de değerli bir üye, Zoro da.
  Sanji daha üstün demek hayalperestlik olurdu belki, Zoro bir tık daha üstte gibi. Ama bir tık. Gerek ödüllerle, gerek dövüştükleri kişilerle, Oda bunu bize çok kez söyledi. Ama aralarında asla bir uçurum yok. Sizin Zoro karşısında Sanji eziklemeniz, sadece size ait. Zoro'nun kendisi Sanji'ye saygı duyuyor ve gücünü kabullenmiş. Aynı şekilde Sanji de Zoro'ya saygı duyuyor ve gücünü kabullenemiş. Ha tabi isteyen istediğine inanır, senaryoyu Oda belirliyor neyse ki.
   
  Son düzenleme: 9 Kas 2018
 4. ftand Üye

  ftand (Üye)
  Mesaj Sayısı 87
  Üyelik Tarihi26 Oca 2016
  Ahahhaha aşırı derecede doğru bir soru.
   
 5. Daredewill (Üye)
  Mesaj Sayısı 14,517
  Üyelik Tarihi29 Nis 2015
  @NALAKA bak şimdi aklıma geldi, herkes bir Robin'i ele geçirme derdinde, kitabe falan okuyup her şeyi öğrenmek istiyorlar ama Rosa'da Dofy en ufak ilgi bile göstermedi. Adam her şeyi biliyor. Tüm planı yapmış.
   
 6. Jiso Kukla gibi elimdesiniz

  Jiso (Kukla gibi elimdesiniz)
  Mesaj Sayısı 6,626
  Üyelik Tarihi11 Ara 2017
  Kitabeleri felanda okuyordur bence Dof adam kutsal sonuçta :D
   
 7. valanis Üye

  valanis (Üye)
  Mesaj Sayısı 813
  Üyelik Tarihi18 Oca 2017
  H.Haki iradesi milyonda bir kişide gözüküyor ama nedense bunların hepsi de korsan. Denizcilerde h.haki sadece garpda çıkacak gibi o da D. olmasına bağlanır büyük ihtimal. Hiç bir denizcinin iradesinin kuvvetli olduğuna düşünmediğimden h.haki bu adamlar da yoktur. Bizim ülkenin memurları gibi adamlar. Devlet bana bakıyor zaten diye potansiyeli olsa bile hiç bir şey yapmazlar. Aynı olay denizcilerde de böyledir kimse sorumluluk almak istemediği için kralı hakisine sahip olsa bile açığa çıkaramaz. Tek istisna akainu gibi duruyor adamın kırmızı çizgileri var onları kesin yapacak. Yaparken de sonuna kadar zorlar. Ama diğer amirallere bakıyorsun biri gevşek diğeri kolayca taraf değiştiren biri. Bu adamlarda k.haki çıkması anlamsız benim açımdan. Belli bir idealleri yok, h.haki çıkan adamların hep belli bir hedefleri vardı. Bir tek istisna olarak don chinjao var heralde :D keşke o adamda da çıkmasaydı.
   
 8. Mesaj Sayısı 15,523
  Üyelik Tarihi15 Ağu 2015
  Genel olarak haklısın. Coby de kral haki kervanına katılır ilerde.
   
 9. Kaido_93 アフメット

  Kaido_93 (アフメット)
  Mesaj Sayısı 3,821
  Üyelik Tarihi8 Ara 2016
  Kaido'nun olduğu bir evrende kk olamayacağını bildiğinden ilgi göstermemiştir. :D İşimi yapayım, şuna meyvelerini göndereyim yeter demiştir. :oleyo2:
   
 10. valanis Üye

  valanis (Üye)
  Mesaj Sayısı 813
  Üyelik Tarihi18 Oca 2017
  Onun da amirallik hedefi var ama şimdiki amirallere bakıyorsun hepsi yaşlı demek ki bu adamların gençken çok da umurunda değilmiş amirallik diye düşünüyorum. Seri sonunda coby amiral olacak çok da genç, yani hırs yapıp bir hedefi olanlar içlerindeki kralın hakisini uyandırabiliyorlar (eğer milyonda bir ihtimalden biri isen)
   
Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık