Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

[Spoiler] Genel Tartışma

'One Piece Tartışma ve İncelemeler' forumunda Kuroro tarafından 17 Eyl 2018 tarihinde açılan konu

1. Montana Reisler de sever

Montana (Reisler de sever)
    Mesaj Sayısı 2,400
    Üyelik Tarihi8 Nis 2014
    Böyle bir şey olmadığını sana yüz kere kanıtladım detaylıca sen hala aynı şarkıyı söylüyorsun. Savaş oluyor, olmuyor diye bir şey söz konusu değil. Coby de direk atlamıyor. Mangayı dön bir daha oku. Kurana inanıp, yazan şeyi inkar etmek gibi senin yaptığın :S

2. killz0ne Mr.Pezemenk Z.o

killz0ne (Mr.Pezemenk Z.o)
    Mesaj Sayısı 6,404
    Üyelik Tarihi9 Eyl 2011
    Sanji boş adam çıkar mı???

3. Millennium Wizard King of Dressrosa

Millennium Wizard (King of Dressrosa)
    Mesaj Sayısı 13,630
    Üyelik Tarihi21 Tem 2009
    Sanji boş adam değil kesinlikle hayatı dolu dolu yaşıyor valla.Acılar,gelgitler,duygu karmaşalarının yanı sıra gerektiği zaman da keyif almasını iyi biliyor en basitinden çiçek toplayarak doğanın ve yaşamın tadını çıkarıyor. :D

4. killz0ne Mr.Pezemenk Z.o

killz0ne (Mr.Pezemenk Z.o)
    Mesaj Sayısı 6,404
    Üyelik Tarihi9 Eyl 2011

5. H1dalg0 Sence insanlar ne zaman ölür ?

H1dalg0 (Sence insanlar ne zaman ölür ?)
    Mesaj Sayısı 1,115
    Üyelik Tarihi5 May 2017
    Evet attığın sayfa da ölümüne kaçıyolar tek başına duran Aka'dan hatta Aka bir yumrukta 8 tane tümen komutanı indirmiş sonra bir yumruk daha atmış 6 tane daha gitmiş ve bunları TAMAMEN TEK başına yapmış, kesin başka birisi yok. Tekrar okuyunca gördüm.

6. Saitama Üye

Saitama (Üye)
    Mesaj Sayısı 834
    Üyelik Tarihi3 Nis 2014
    :hhh:

7. Montana Reisler de sever

Montana (Reisler de sever)
    Mesaj Sayısı 2,400
    Üyelik Tarihi8 Nis 2014
    Akainu vs WB Tümen komutanları + Korsanlar başlıyor.
    Burada savaşları devam ediyor.
    Akainu Tümenlere ve Korsanlara dalmaya devam ediyor diğer bölüm, aralarındaki savaş sürüyor. Denizci erleri Akainu'ya yardım için çıkıp, sıradan korsanlara dalıyor.

Bu bölüm savaş hala devam ediyor. Senin dediğin gibi münakaşa olmadan olay kapandı evlerine dağıldılar olayı hala gerçekleşmedi :(
    En ön safta korsanların içinden geçen Akainu, ezici üstünlükle tümenleri geri saflara kaçırmış. Ardından savaş bitiyor.
    Sen devam et kapışma olmadı Coby araya girdi olmadan diye.

8. Millennium Wizard King of Dressrosa

Millennium Wizard (King of Dressrosa)
    Mesaj Sayısı 13,630
    Üyelik Tarihi21 Tem 2009
    Nasıl olsa ölmüyorum kim bana ne yapabilir ki diye düşünüyor olabilir ama dediğin gibi yine pek inandırıcı gelmiyor.Emri altına almaya çalışmak derken yine övmeye çalıştığım düşünülecek ama Doffy'e bunu neden yapmadı yapamadı acaba ?

Demek ya güç ile yada irade ile adamı olmayacağını kanıtladı Kaido'ya ki bu adam ortak oldu.Bu bence büyük bir başarıdır.Senin adamın olmaktansa ölmeyi yeğlerim demiş olabilir yada gücüyle kendisine el sürdürtmemiş olabilir Doflamingo.En azından el sürülürken ölmeden pes etmeyeceğini göstermiş olabilir.Baksana Shutenmaru'nun peşini bırakmamış Doffy gibi adamı da bırakmazdı.Hani iradesini zindanda kırmaya çalıştıklarını varsaysak bile ortak olduğunu gördüğümüz için başarısız bir deneme olduğuna emin olabiliriz kendi tayfası hala olduğu için.

9. Alpamis Monkey D. Luffy

Alpamis (Monkey D. Luffy)
    Mesaj Sayısı 13,667
    Üyelik Tarihi8 Eki 2014
    Doflamingo'ya neden böyle yapsın ki? Zaten bunu yapmadan bile Doflamingo Kaido için calisiyor.

10. Raiden Jack the Ripper

Raiden (Jack the Ripper)
    Mesaj Sayısı 10,499
    Üyelik Tarihi20 Mar 2014
    -Kaido: İradeni kırıp seni adamım yapacağım.
    -Dof: Pek sanmıyorum ama...(Kaido kaşlarını çatar) Emredin Kaido-samaa!

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Yukarı Çık