Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Millet, @Mr.Bushido sayesinde fark ettiğimiz bir şeyden bahsetmek istiyorum.
Nami'ye göre, tayfanın en dayanıklısı Zoro. Evet, bunu yeni fark ettik. :flaugh:
Kuma olayından sonra Zoro yaralı halde yatarken, Chopper ile Nami arasında geçen diyaloğa dikkat çekmek istiyorum. Sağ, en alt panel.
Chopper: O kadar gürültü var, gözünü bile açmıyor.
Nami: "O genellikle etraftaki(ortamdaki) en dayanıklı kişidir."
''Etraf, ortam'' derken tayfayı kastettiğini anlamak için aşırı zeki olmaya gerek yok.
Çeviri ve yardımları için @Rika 'ya teşekkür ediyorum.

Çeviriyi cnet128'den de kontrol ettim. Orada da aynı.
Bence de zoro en dayanıklı kişi olabilir tayfada.
Ama şöyle ki ana karakter faktörü ve meyve faktörü ile luffy her zaman daha dayanıklı olarak gösterilecektir.
Ama bana sorsan ben de zoro derim herhalde.

Aynen bugün renkli olarak çıkmış, bakıyordum kaldığım yerden bir anda gözüme takıldı:D
Nami'ye bak sen ya. :flaugh:
Bence de zoro en dayanıklı kişi olabilir tayfada.
Ama şöyle ki ana karakter faktörü ve meyve faktörü ile luffy her zaman daha dayanıklı olarak gösterilecektir.
Ama bana sorsan ben de zoro derim herhalde.
Sanırım Luffy daha güçlü rakiplerle karşılaştığı için öyle algılanıyor. Özellikle iki yıl sonra. Ancak manganın başından beri Zoro'nun dayanıklılığına vurgu var. Tank işte adam.

Rayleigh fil üzerinde haki ceşitlerini anlatırken silahlanma hakisini ışın atarmış gibi bir efektle kullanıyor. Mangada nasıl bu sahne?
Mangada gösterilen elini kaldırıp sabit bir şekilde tutuyor. Bak mesela bi önceki sahnede fil cenavarı toynağı ile vurmaya hazırlanıp hamle yapıyor. Ray hakili eliyle savunuyor ve toynak Ray'in elindeki hakiden geri sekiyor. Bu da mukavemeti gösteriyor bana kalırsa ama anime cılkını çıkarmış.

Cracker vs Tankman izlediysen bilirsin. Luffy içine hava çekip sonra bedenine aktarıyor, sonra da haki basıyor. Mangada normal ama animede sanki rasenşuriken atmışlar gibi efekt var la şuna bak.

Tankman

Rasenşuriken

Kısaca anime boş.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık