Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sonrasını diyorum ben. 20 yıl sonraki kale yıkıntılarına ışınlandıkları an gösteriliyor ve adam orada yok görünüşe göre. Belki o ışınlanmamıştır. O zaman Crocus ile görüşmesi de mantıklı olur.
Ona bakarsan geleceğe gelen 5 kişi gösteriliyor, o zaman 9 kın diye bir şey de yok. Hepsinin mezarı var, üstünden 20 yıl geçmiş, 4 kişiyi kimsenin görmemesi ve bu kişilerin 20 yıldir bizimkileri beklemesi gerekir ki mantıklı değil bana kalırsa.

O kapak 631. Bölümde BAAdayken çizilmiş. Mantıken bu iki kişinin aynı olması mümkün değil. Momoların Wanodan Punk Hazarda geliş süresinde bu adamın tam tersi istikamete NWnin sonuna doğru gitmesi gerekiyor. Luffyler 6 ayda ilk yarıyı aştılar, ikinci yarıya giriş henüz 2 ay olmamıştır, Wanonun NWnin sonuna uzaklığı bu kadar kısa olamaz bana kalırsa.
Bu adamın geçmişten buraya 1-1.5 ay olmuştur eğer kısa yoldan gitmemişse Crocus'un yanına dediğin gibi 1.5 ay da gitmemişlerdir. Şu an ikna oldu o adamın o olmadığına.

Ona bakarsan geleceğe gelen 5 kişi gösteriliyor, o zaman 9 kın diye bir şey de yok. Hepsinin mezarı var, üstünden 20 yıl geçmiş, 4 kişiyi kimsenin görmemesi ve bu kişilerin 20 yıldir bizimkileri beklemesi gerekir ki mantıklı değil bana kalırsa.
Tamam işte, kalan 4 kişi de Momoların tekrar ortaya çıkmasını bekliyordur belki bir yerlerde. Dediğin gibi o sahnede geleceğe gönderilenler belli. Diğer 4 kişi geleceğe gönderilmedi bence.

Tamam işte, kalan 4 kişi de Momoların tekrar ortaya çıkmasını bekliyordur belki bir yerlerde. Dediğin gibi o sahnede geleceğe gönderilenler belli. Diğer 4 kişi geleceğe gönderilmedi bence.
Farkli bir geleceğe de gonderilmiş olabilir o diğer 4 kişi. Atiyorum kinemon ekibi 20 sene sonraya diğer 4lü de 10 sene sonraya gibi.

20 yıl sonraya ışınlandıktan sonra x y z nerde demiyorlar ama, sadece Toki ve Momonun kardeşini soruyorlar, nerdeler diye. Yani düşün bizim tayfa 9 kişi, 4 ünü geleceğe yollayacaksın, gidenler sadece Luffy nerde diyecekler, bana mantıksız geliyor, ben o kısımları okurken hep tanıtılmadıkları için gelecekte hiç gösterilmediler diye düşündüm, hala da öyle düşüyorum, dediğin de bir ihtimal ama şuan hangisi doğru bilmemiz mümkün değil bekleyeceğiz bakalım. :)

Dof sağ kol üstü değildir. Belki çokonat komutan seviyesinde vardır. Birde bakıyoruz ki İmu aslında Oden'in gizemli yavuklusu Toki çıkıyor.

Millet, @Mr.Bushido sayesinde fark ettiğimiz bir şeyden bahsetmek istiyorum.
Nami'ye göre, tayfanın en dayanıklısı Zoro. Evet, bunu yeni fark ettik. :flaugh:
Kuma olayından sonra Zoro yaralı halde yatarken, Chopper ile Nami arasında geçen diyaloğa dikkat çekmek istiyorum. Sağ, en alt panel.
Chopper: O kadar gürültü var, gözünü bile açmıyor.
Nami: "O genellikle etraftaki(ortamdaki) en dayanıklı kişidir."
''Etraf, ortam'' derken tayfayı kastettiğini anlamak için aşırı zeki olmaya gerek yok.
Çeviri ve yardımları için @Rika 'ya teşekkür ediyorum.

Çeviriyi cnet128'den de kontrol ettim. Orada da aynı.

Nami'ye göre, tayfanın en dayanıklısı Zoro. Evet, bunu yeni fark ettik. :flaugh:
Kuma olayından sonra Zoro yaralı halde yatarken, Chopper ile Nami arasında geçen diyaloğa dikkat çekmek istiyorum. Sağ, en alt panel.
''Etraf, ortam'' derken tayfayı kastettiğini anlamak için aşırı zeki olmaya gerek yok.

Teşekkürler. Çeviriyi falan da kontrol etmişsin emeğe +rep krdşm

Caribou devrimci bölümüne yazılmış acaba böyle bir şeyi kaçırdım mı
Kapak hikayesindd geçiyor.
https://m.facebook.com/Luffy.Zoro.Tr/albums/1280478408647756/
Şurda derlemişler.

Vayy yazmışsın bro iyi yapmışsın :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık