Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Evet, ciddi yorumlar ?

Gözlem savaş gücüdür; inkar ettiğim bir yorum görmüyorum :rolleyes:

Kata nasıl engelleyecekti Zunisha'yı anlat da bilelim.

Zoro-Luffy ikilisi yan yana çizildiğinden beri karşılaştırılıyor. Dolayısıyla tabi ki Wano'dan bahsediyorum noob tivey!

Hee gerçi Tüm Kek'te nasıl komutan indirdiği de belli ama o kısma girmiyim hiç :oops:
Kata nasıl mı engelleyecek :S Dostum bir atağı engellemek için onu karşılamak zorunda mısın :S Yani bu ataktan kurtulmanın tek yolu karşılık vermek mi, adam tehlikeye düştüğü geleceği görüyor diyelim gerekirse gemisini bile o saldırı yolundan çekebilir çünkü Jack'in aksine meyvesi daha işlevsel. Şimdi sana burda bir iki örnek veririm hayal gücü falan dersin. Doğru da dersin, hayal gücünü bizden öğrenecek değilsin.

Tim kikti nisil kimitin indirdigi billi hih .s.s Komutan indirdi mi, evet.

Kata nasıl mı engelleyecek :S Dostum bir atağı engellemek için onu karşılamak zorunda mısın :S Yani bu ataktan kurtulmanın tek yolu karşılık vermek mi, adam tehlikeye düştüğü geleceği görüyor diyelim gerekirse gemisini bile o saldırı yolundan çekebilir çünkü Jack'in aksine meyvesi daha işlevsel. Şimdi sana burda bir iki örnek veririm hayal gücü falan dersin. Doğru da dersin, hayal gücünü bizden öğrenecek değilsin.

Tim kikti nisil kimitin indirdigi billi hih .s.s Komutan indirdi mi, evet.
Havada nereye çekecek gemiyi ? Zunisha 10 bin metre haciiiiiiiiiii 10 binnnnn! :) Hortumu kaç bin metre uzunluğunda bu hayvanın ? En az 5-6 bin. Bu uzunluk Pica'nın dev formunun 4 katı dooooooooort! Nereye çekiyor gemiyi de kurtulacak Zunisha'dan, East Blue'ya mı ? :fool:Sen büyüksün Rabbim.

Havada nereye çekecek gemiyi ? Zunisha 10 bin metre haciiiiiiiiiii 10 binnnnn! :) Hortumu kaç bin metre uzunluğunda bu hayvanın ? En az 5-6 bin. Bu uzunluk Pica'nın dev formunun 4 katı dooooooooort! Nereye çekiyor gemiyi de kurtulacak Zunisha'dan, East Blue'ya mı ? :fool:Sen büyüksün Rabbim.
Ah be canım kardeşim :( Cidden konu Mihawk veya Zoro olmayınca düşünemiyorsun dimi. Sana laf anlatacak değilim ya sen biraz düşün üzerine bak yazıyom özellikleri. Logia özelliklerine sahip, uyanış açmış ve çevresini dönüştürebilen, gerektiğinde yapışkan olabilen, kendini patlatabilen bir adam neler yapabilir, bi Luffy dövüşünü hatırla da düşün ya. Sal kılıcı, az oksijen gitsin kafana bre.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık