Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
WB gibisi bir daha gelmez. Zoro Rayleigh ayarında bir adam olur muhtemelen. Zaten tasarımlarında da bazı benzerlikler var. WB biraz uçuk olmuş bence.

Bence de Zoro çok güçlü olacak ama WB gücünde olacak demek bence çok dayanaksız bir yorum. WB'nin ölümü ile çağ açılıp kapanıyor. Rayleigh sence böyle bir konumda miydi. Evet bir Efsane ama WB'de farklı yerde. Zoro da efsane olacak ama WB gibi degil. Zoro'nun ölümü ile bir çağ açılıp kapanmaz mesela. Ha bir de belli sınırlar var. Çok aşırı bir kaç karakter o seviyenin üstüne çıkıyor. WB'nin bu anlamda meyvesi çok büyük rol oynuyordu. Şimdi bu çağda o şekilde potansiyel olarak gözüküyor olan 2 kişi var. Teach ve Luffy.

İmu'nun elinde Zoro'nun fotosu olsa mesela ben daha çok şey beklerdim Zoro'dan.
Söylediklerine katılıyorum da, İmu'nun elindeki fotoğraflar D olmakla, joyboy'la vs alakalı muhtemelen. Serinin gidişatına tek başına yön verecek bir adam değil Zoro. Güç olarak ben de Rayleigh'yi az da olsa geçmesini bekliyorum, WB fazla gelir. Serinin en'lerinden olur yine de.

Dof'un tepkisi okuyucu fark etmezse diye konulmuş diye düşünüyorum orada ama daha sonra aynı tepkiyi veren olmadı ve olay kapandı gitti.
Ondan fazlası bence ,Doffy'nin hikayesi bitmedi bence. Yeniden kutsal ejder veya Gorosei gibi bir rütbeye çıksa dahi şaşırmam ben.

Luffy’nin dayanıklılığı Katakuri ‘i 3’e katlar .
Luffy aslında Snakeman ile Katakuri ‘i yenebilirdi sırf geleceği görme yetisini kazanmak İçin o kadar dayak yedi . Yoksa Katakuri ‘nin imkanı yok Luffy’i yenmesine .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık