Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Haki dövüşün temeli ama. Dövüşte de en iyisi Luffy olduğuna göre gayet de olası bir durum. Çok net söylüyorum bir sonraki arc'ta da b.hakide Zoro'ya toz yutturacak Luffy. Vakti gelince Raiden dediydi dersiniz.
1 sonraki arc toz yutturabilir de seri sonunda b.haki de denk olabilirler.Eğer Luffy tüm haki türlerinde bizim tayfanın üstü olursa Roger'ı genç WB'yi fersah fersah aşmış olur ki hiç sanmıyorum.

Şu ana kadar gösterilen bütün hakiler Luffy önde zaten. Bu saatten sonra daha da gelişeceğini varsayarsak seri sonunda tayfanın önünde olur. Ha şöyle bir durum olabilir. Zoro ve Sanji hakilerini farklı şekilde kullanıp Luffy'den ayrılabilir.

Luffy'nin haki türlerinde tayfaya göre ne konumda olduğu belirsiz. Şu son dövüşe kadar Luffy'nin k.hakisi kesinlikle Sanji'ninkinden öndedir diyemiyordum mesela. Aynı şey Zoro ve b.haki için de geçerli. Sadece onlardan aşağıda değildir diyordum emin bir şekilde.

Tek bildiğim şey; bir sonraki rakibiyle beraber Luffy'nin b.hakide çok büyük mesafe alacağıdır. Normali de budur zaten. Kaido'ya hasar verebilecek bir seviyeye gelmesi gerekiyor bir şekilde. Mangakanın sürekli Luffy'nin üstüne düşmesinin sebebi de bu zaten. Amacı Kaido'ya hazırlamak...

Son düzenleme:
Zoronun zırh hakisi>Luffynin zırh hakisi de geçmiyor.
Ama Luffynin görüş hakisi>Zoro,Sanji şimdilik böyle görünüyor.

Luffy'nin haki türlerinde tayfaya göre ne konumda olduğu belirsiz. Şu son dövüşe kadar Luffy'nin k.hakisi kesinlikle Sanji'ninkinden öndedir diyemiyordum mesela. Aynı şey Zoro için de geçerli. Tek bildiğim şey; bir sonraki rakibiyle beraber Luffy'nin b.hakide çok büyük mesafe alacağıdır. Normali de budur zaten. Kaido'ya hasar verebilecek bir seviyeye gelmesi gerekiyor bir şekilde. Mangakanın sürekli Luffy'nin üstüne düşmesinin sebebi de bu zaten. Amacı Kaido'ya hazırlamak...
Aynen.

Rogerin de kılıcı vardı hatırladığım kadarıyla. Ne konuda rayleigh önde olabilir ki ? Benim aklıma bir şey gelmedi :) Haki konusunda shanksin zirve olduğunu düşünüyorum yoksa tek kolla yonko olmanın başka açıklaması olamaz.

Şu kısım nerde geçiyor ? B.haki de Luffy>Zoro diyebileceğimiz bir sahne hatırlamıyorum ben.
Benim çıkarımım öyle.

Bir tarafta Pica ile savaşan bir Zoro ve Pica ile savaşının sonunda kılıcının çizik almamasına sevinen birisi.

Diğer tarafta önce Doff ile savaşan ve herhangi bir sahnede b.haki konusunda Doff'un altında kalmayan birisi. Sonrasında Kata ile savaşan ve b.haki konusunda altta kalsada Kata'nın hakili yumruklarına dayanabilmiş birisi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık