Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sonra niye devam ediyor bu olayına? O kadarcık durdurmayı Brook, Nami, Chopper üçlüsü de yapıyor Emre. 1 atağını durdurdu diye durdurdu diye bakıyorsak Luffy'de 2 yıl öncesinde Sengoku durdurdu Ace'i kurtardı. Yani böyle örnekler mi verelim?

Adam sonrasında canını kurtarmak için Ana'nın bölgesinden kaçmış? Kaçmaya çalışmıyor muydu? Bu mu durdurmak?

Hadi gitsin Jinbei durdursun Kaido ile Big Mom'ın buluşmasına. Aklında canlandır bunu.
Yahu ciddi ciddi onlarla bunu bir mi tutuyorsun gözlerim kör oldu.Kadın silahı çıkarıyor silahıyla konuşuyor alev aldırıyor ciddi saldırıyor ve jinbei blokluyor.Bu zaten durdurmadır.Bunu yapabilen Mom tayfasını akşama kadar kapının önünde bekletebilir zaten.Yonkou tayfalarını shichibukai durdurabilir demesinler de ne desinler.Pedro demedi mi jinbei gibi adamı olduğunu bilmezdim diye.Bu herif ne diyor şimdi anladın mı ?

Keza Moria ve Croco zamanında dövüşmüş.Karşısına çıktıklarında bu adamları durdurmadılar mı yoldan geçerken tek mi yediler.O yüzden mi Moria övülüyordu yürürken tek yedi diye.Şu adamlar güçlü işte shichibukai boru değil luffy üzerinden yanlış değerlendirmeye çok alışmışsınız.

Yahu ciddi ciddi onlarla bunu bir mi tutuyorsun gözlerim kör oldu.Kadın silahı çıkarıyor silahıyla konuşuyor alev aldırıyor ciddi saldırıyor ve jinbei blokluyor.Bu zaten durdurmadır.Bunu yapabilen Mom tayfasını akşama kadar kapının önünde bekletebilir zaten.Yonkou tayfalarını shichibukai durdurabilir demesinler de ne desinler.

Keza Moria ve Croco zamanında dövüşmüş.Karşısına çıktıklarında bu adamları durdurmadılar mı yoldan geçerken tek mi yediler.O yüzden mi Moria övülüyordu yürürken tek yedi diye.Şu adamlar güçlü işte shichibukai boru değil luffy üzerinden yanlış değerlendirmeye çok alışmışsınız.
Shichibukailer ve Amiraller durdurabilir demek ile tek bir Shichi ya da Amiral durdurur demek arasında fark var. Yonkou'lar iletişime geçince bile Denizciler dört çubuk atıyor. Geliyorsun bana Big Mom ve Kaido'nun bir araya gelecek olmasını Jinbei durdurur diye savunuyorsun.

Durdurur diye verdiğin örnek Ana'yı yumruk atıp gemiden atması. Daha ne tartışayım Emre senle. Kaido'nun adını duyunca bile altına ıslatan bir Dof örneği varken evet tek bir Shichi Yonkou'ları durdurabilir.

Ben de sana 2 yıl önceki Luffy Amiral'leri durdurabilir diyim. Bunu atayım.

Saf%100 Shanks galiba. Herkes nedenini merak ediyor. Bir kısım şimdiden kalleş demeye başladı bile. Ben de merak içerisindeyim.:)
Shanks mı kalleş haha Adam yonkou dilediği yere dalar ayrıca Shanks diplomat bir adam o yüzden çok saçma kalleş denilmesi. Yada ne bileyim herşey olabilir kalleş kelimesini okuduğum anda aklıma da takılmadı değil sonuçta E.Oda Shanks'ı bir şekilde Luffy'nin düşmanı yapmak isteyebilir.

1. Sorum - Mf savaşında Wb ile Shanks ittifak kursaydi sonuç değişir miydi ?
Şu soruna cevap verebilirim. Mf savaşına az kala bir denizci garp’a neden rayleighi yakalamıyoruz diyor. Garp da “şu an bir şey yapamayız denizcilerin iki efsaneyle mi kapışmasını istiyorsun ?” diyor.
Rayleigh de shanks den güçsüz olduğunu varsayarsak ve ordusu olmadığını düşünürsek shanks artı ordusu wb ile birlikte o savaşı kazanma ihtimali olabilirdi.

Yalnız Ace'in adamı Deuce resmen Ace'e adam ol da WB'nin karşısına doğrudan çık diyor. Bizim hayatımızı bağışlamış bir adam diyor. Benim başka şeyler yapmama neden olma diyor Ace'e.

Gidip de bunun için Big Mom- Luffy'i kıyaslayanlar vardı. Ace'in tayfası bile kabullenmiş WB'nin üyesi gibi olmuşlar. Onun için işler yapıyorlar. Ace efendi uykusunda öldürmeye çalışıyor. Helal olsun.

Yalnız Ace'in adamı Deuce resmen Ace'e adam ol da WB'nin karşısına doğrudan çık diyor. Bizim hayatımızı bağışlamış bir adam diyor. Benim başka şeyler yapmama neden olma diyor Ace'e.

Gidip tek bunun için Big Mom- Luffy'i kıyaslanlar vardı. Ace'in tayfası bile kabullenmiş WB'nin üyesi gibi olmuşlar. Onun için işler yapıyorlar. Ace efendi uykusunda öldürmeye çalışıyor. Helal olsun.
Adam ol adam demiş Ace'e. :/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık