Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ace'in fedası bile Luffy'de iz olarak kaldı, geçiniz bunları. Vurmak istediği adama vurup sonrasında korumak istediğini korudu. Ace için acı olan vuruşunun da koruyuşunun da boşa gitmiş olması. :hhh:
Boşa gitmeye gelirse konu,acenin üzerine yokki herkesin emeklerini boşa saydı,wb öldü,kardeşi ölecekti,shanks savaşı durdurmasa alayı ölürdü tümenlerin,yaklaşımın yanlış geldi

Özellikle sana kimdi onlar diye sordum. Ona bir cevap gelmemiş. Katakuri için en güçlü sağ kol olabilir diyen benim.

Ama bunu Luffy'nin seviyesini artırmak için söyleyecek olsaydım tüm Katakuri Luffy savaşı boyunca bunu söylerdim. O yüzden söylediğin sözün pek bir anlamı yok. Neredeyse Luffy Kata savaşının yarısı boyunca Kata'yı gömenlerden biri de bendim. Zaten ne olduysa da savaşın yarısından sonra oldu.

Rayleigh gibi bir adam çıkıp söylüyor ki Dünyanın En güçlü adamları arasında bile geleceği görebilen az adam var. Katakuri'nin kendisine ölümcül bir yara açtığı halde herhangi bir bakım yapmadan 2 saat daha dövüşebildiğini görüyoruz ki bunun neredeyse 40 dakkalık süreci G4 Snake Man'e karşı.

Şu kadar şey olduktan sonrasında Katakuri'yi ezenlerde mi böyle bir amaç ararsın yoksa övenlerde mi? Bunu bir kendine sor.:D

Şu kurduğun cümleden de hiçbir şey anlamadım bu arada.:D
Öncelikle ilk hükmüne cevap verebileceğimi mi sandın ciddi ciddi?
Burada ifşa ya da stoklama amacı gütmedim. Sadece Katakuri en güç sağkol diyenler vardı. Hatta aralarında Marco'yu mochiye hapsedip kuş avlar diyeni dahi çıktı.

2. paragrafın savunması ilkinde mevcut. Sana istinaden yazsaydım zamanın da yazardım ki gülüp bir iki bir şey yazmışlığım var. :D

Rayleigh bir gücün şekillenmesinden bahsediyor. Önden bir uyarı gibi düşün bunu. Tüm flashback içeriğini görseydik ve tek uyarısı bu olsaydı haklısın derdim. Ama geleceği göremeyen biri nasıl Kata'yı yenebilecekse; bu tehlikeli yetenek de en seviyesi değil demektir.
Katakuri'yi illaki güçlü görüyorum zaten. Benim geçmiş yazılarımda da her sağkol neredeyse bir amirale denktir demişliğim var. :D

Katakuri'yi gömmek pek işe yaramaz. Hangi fanlar bunu destekler anlamadım doğrusu? :D

Boşa gitmeye gelirse konu,acenin üzerine yokki herkesin emeklerini boşa saydı,wb öldü,kardeşi ölecekti,shanks savaşı durdurmasa alayı ölürdü tümenlerin,yaklaşımın yanlış geldi
Ölüp giderken Ace'e nefret, öfke duyan tayfanın ana üyeleri hiç yoktu. Bağlılık kavramı bizim tayfaya has değil. Ölümü göze alarak gidiyorlar. Hatta eski korsan bunlar, tayfadan oldukları için de Wb'nin durumunu da biliyorlar. Ölümü bile bile gittiler işte :D

Öncelikle ilk hükmüne cevap verebileceğimi mi sandın ciddi ciddi?
Burada ifşa ya da stoklama amacı gütmedim. Sadece Katakuri en güç sağkol diyenler vardı. Hatta aralarında Marco'yu mochiye hapsedip kuş avlar diyeni dahi çıktı.

2. paragrafın savunması ilkinde mevcut. Sana istinaden yazsaydım zamanın da yazardım ki gülüp bir iki bir şey yazmışlığım var. :D

Rayleigh bir gücün şekillenmesinden bahsediyor. Önden bir uyarı gibi düşün bunu. Tüm flashback içeriğini görseydik ve tek uyarısı bu olsaydı haklısın derdim. Ama geleceği göremeyen biri nasıl Kata'yı yenebilecekse; bu tehlikeli yetenek de en seviyesi değil demektir.
Katakuri'yi illaki güçlü görüyorum zaten. Benim geçmiş yazılarımda da her sağkol neredeyse bir amirale denktir demişliğim var. :D

Katakuri'yi gömmek pek işe yaramaz. Hangi fanlar bunu destekler anlamadım doğrusu? :D
Dof fanlarını unutmayalım.:D

Dof fanlarını unutmayalım.:D
Onların yapması da aslında mantıksız.
Şöyle ki; Katakuri en zayıf olsa, onu çok daha fazla eforla harcayan Luffy gerçeği var ortada. Kesinlikle Katakuri > Dof mantığı çıkar buradan. Katakuri'nin en iyisi olması Dof'un da seviyesini yükseltir aslında.

Doflamingo yavaş öldürsün Cracker'ı.Haddi değil.
Bu sayfa tam dediğimi doğruluyor. Brulee senin bir ihtimal başa çıkamaz diye beni gönderdi diyor. Yani bunlar ciddi ciddi Brulee'nin Luffy'i yeneceğini düşünmüşler sonra bakmışlar risk var az da olsa garanti olsun diye Cracker gelmiş.

Laflarla olmuyor bu işler ne yazık ki.

Dayanıklılık olarak Dof>Kata olabilir ki bende bu düşünceye daha yakınım.Fakat genel olarak Kata>Dof benim açımdan net bir şey.
Katakuri'nin g4ten yediği toplam darbe sayısı 13-14 arası+mızrak.Dof'un g4ten toplam yediği g4 sayısı ise 4+gamma+KKG.Luffy 30 dk'lık dövüşte bir KKG hasarı veremediyse bir daha kullanmasın bence o modu :D Ki biri KG yiyip ada turluyor biri yere bile düşmüyor.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık