Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy Ace'nin intikamını almayı düşünüyor olsa Akainu ismini duyunca aklına ilk kardeşi gelirdi.
Akainu'yu duyar duymaz kendi yarasını hatırlıyor. :hhh:

Bi önceki sahnede tıkınıyordu, Akainu'yu duyunca boğazında kalmış olmalı.
Eleman bencillikte dünya markası :oleyo2:

Sanji giderken bile sen bıbın yaparsan ben bıbın olamam diyordu :hhh:
Bölüme baktım şimdi. Akainu'dan sonra Teach de anılıyor ama Luffy'den tık yok yine.
2 yıl önce böyle değildi çocuk. Ace'nin infazını uzaktan izleyen Rayleigh, Luffy'ye Haki'den başka şeyler de öğretmiş galiba. :a:

D: Sir Oda, please tell me when marine admiral "Momousagi" will finally make her appearance! The one that's rumored to make everyone explod-- I mean, charm people to death with her bombshell sexy dynamitz! I'm so eager for her appearance that I can't even sleep at night anymore. P.N. Sanji's younger brother Yonji2

"Usafufu Don't be such a stranger, boy"

O: HM?? Momousagi?......?

Er, right now the admirals consist of Kizaru... Fujitora... Ryokugyu...

Momousagi? (sweatdrop) Aah! That.

H...her, her, (frets) the vice-admiral, that's right! That person who was an admiral candidate, her, right? (frets) I'll just show her to you guys right now. This is Vice Admiral Momousagi.→ They say her design may be based off the youthful Michiyo Kogure.

Ace gibi olmaktansa geri çekilmek iyidir. Akıllanıyor tayfa.

Bu arada filler avatar kullanma bence. Senin için kestim hemen. :D

Bende senin için koydum(misilleme) biliyorum filler olduğunu hemen de dikkat etmişsin hahahaha :D Ama söz gelimi Luffy'nin hakisi bitince kaçtı oluyor ölmemek için akıllı hareket edecekler benim lafım Zoro'ya falan değil ikisine de ayrı muamele çekilmemesi yönünde.

D: Sir Oda, please tell me when marine admiral "Momousagi" will finally make her appearance! The one that's rumored to make everyone explod-- I mean, charm people to death with her bombshell sexy dynamitz! I'm so eager for her appearance that I can't even sleep at night anymore. P.N. Sanji's younger brother Yonji2

"Usafufu Don't be such a stranger, boy"

O: HM?? Momousagi?......?

Er, right now the admirals consist of Kizaru... Fujitora... Ryokugyu...

Momousagi? (sweatdrop) Aah! That.

H...her, her, (frets) the vice-admiral, that's right! That person who was an admiral candidate, her, right? (frets) I'll just show her to you guys right now. This is Vice Admiral Momousagi.→ They say her design may be based off the youthful Michiyo Kogure.
Ne yazıyor acaba burda ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık