Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arkadaşlar öncelikle merhaba :) Bir sorum olacaktı, bu Beyazsakal Korsanları bölüm komutanları aynı zamanda Beyazsakalın çekirdek tayfası değil mi ? Örneğin Marco? Ace?
Çekirdek tayfadan kastın tayfaya ilk katılanlarmı
eğer öyleyse Ace hariç hepsi öyle ama şöylede bir şey var WB yaşlı ve bu kadar genç bir tayfası var demekki öncede başka bir tayfası vardı:)

Son düzenleme:
Bir konu açacağım fakat 1.5 -2 saat falan sürebilir. Manga yokken iyi gidebilir diye düşündüm ama beklediğim sonucu da vermeyebilir. Neyse işim yok zaten açayım bari :(

Akainu vs Marco grubu konusuna yazacaktım da baktım boş yapıyorum dedim buraya yazayım.

Çok garip değil mi ya :/ Mesela Akainu Bigmom alır demek mubah olabiliyor bazen, ama bu arkadaşlar toplanınca Akainu'dan üstün görünüyor. Bigmom karşısına koysak ona da yürür bu grup diyebilir miyiz acaba? Çünkü Yonkou için tayfasının en az yarı gücünü oluştururlar da deniyor çoğu zaman. Bu grup karşılaşmalarını bırak 1v1 i bile analiz etmek zor. Güçler kriterleri, çeşidi bol olunca 1v1 bile oldukça komplike oluyor. Neyse zaten ben bu denklemlere karşıyım :T Sadece güç belirlemez bir dövüşün seyrini.

O sahne iki tarafa da çekilebilir
Örneğin:Sen "arkadaşı deşmiş bir şey yapamadı dersin" diğeri de "Dof oraya zaten herkesi katletmeye gelmedi mi madem kendi dengi adam Aokijiyi'de yenseydi- yenemeyeceğini bildiği için kaçtı" derler.
O sahnede farklı alt metinler de olabilir. Aokiji BB ile iş birliği içinde elbette korsanlar arasındaki bağlantıdan haberi vardır. Doflamingo'nun Kaidou için çalıştığını biliyordur. Kaidou'nun değerli çalışanını pataklamak savaş sebebi olmaz mıydı :/ Neyse Kid bizimkilere haber verir yakında öğreniriz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık