Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oyaji’yi öldüren Akainu mu imiş? Güldürmeyin iki dakka insanı yahuu:hhh:
Wb Reis mevta olurken Akainu yerin dibine girmişti de mangaka beni yukarıya nasıl çıkartır acaba diye düşünüyordu.:bilmem:

Katakuri hskkında iki soru.
1-) Sizce Katakuri de kral haki var mıdır? Bence olma ihtimali yüksek.
2-) Zoro Katakuri'yi alabilir diyen bir fan var mı? Sırf meraktan soruyorum Zoro fanları. Alabilirse sizce nasıl alacak?
1-Olsa yakışırdı ama şimdiye kadar kullanırdı olsaydı. Luffy ile yumruklaştılar kaç kez.
2-Zoro fanıyım. Alamaz. Zoro o seviyede birisini alacak olsa bile bu Jack tarzı fiziksel gücüyle savaşan birisi olur. Kata daha çok Sanji tarzına uygun bir adam. İlerde bu tarz adamlarla Sanji dövüşecek. Zaten Zoro B.hakide, Sanji K.hakide uzman.

2-) Zoro Katakuri'yi alabilir diyen bir fan var mı? Sırf meraktan soruyorum Zoro fanları. Alabilirse sizce nasıl alacak?
Olsa bile kullanmasını gerektiren bi durum olmadı ama resim aticam bilgisiyara girince adam koka yaparken elektirik çıkıyor elinden bu yoğun koka kullanımı denildi ama bilmiyorum 2.soruya cevap vermek istemiyorum

Çıksa da zaten gerçek gücünü kullanamadıktan sonra bir önemi yok ki.
Doğru diyorsun. Ama h.haki kullanıcısı demek potansiyel demektir. Yani b.haki gibi etkin bir kullanımı göremedik henüz ama bu güce sahip olanların çok potansiyelli ve iradeli olduklarını biliyoruz en azından. Onun dışında h.hakiyi en üst düzeyde kullanamadıktan sonra bir manası kalmıyor dediğin gibi. Anca çöp bayıltmaca oynuyorlar. Zaten eskisi kadar ilgimi çekmiyor artık h.haki. Tadını kaçırdı mangaka.

Al mesela şu an Kata ile dövüşüyor Luffy. Kata'da ise h.haki yok. Ne değişti peki? Ölümüne dayak yiyor Luffy. Mangaka Luffy'nin uzmanlığı h.haki üzerine demiş ama dövüşte etkisiz eleman bildiğin. :/

Son düzenleme:
Doğru diyorsun. Ama h.haki kullanıcısı demek potansiyel demektir. Yani b.haki gibi etkin bir kullanımı göremedik henüz ama bu güce sahip olanların çok potansiyelli ve iradeli olduklarını biliyoruz en azından. Onun dışında h.hakiyi en üst düzeyde kullanamadıktan sonra bir manası kalmıyor dediğin gibi. Anca çöp bayıltmaca oynuyorlar. Zaten eskisi kadar ilgimi çekmiyor artık h.haki. Tadını kaçırdı mangaka.

Al mesela şu an Kata ile dövüşüyor Luffy. Kata'da ise h.haki yok. Ne değişti peki? Ölümüne dayak yiyor Luffy. Mangaka Luffy'nin uzmanlığı h.haki üzerine demiş ama dövüşte etkisiz eleman bildiğin. :/
Bence de tadını kaçırdı.Millet h.haki gördü mü aaauvvvv diyor ama gördüğümüz karakterler bu yeteneğin sadece çöp bayıltma özelliğini kullanıyordu.O aauuvvvlar çöp bayıltıldığı için mi yani ? Seride sır olarak saklanmasını en saçma bulduğum şeylerden biri.

Kata'nın K.haki ile geleceği görmesi H.hakiden de nadir bir şey olduğu için daha önemli bir şey zaten. Dofy'de veya kafa dedede H.haki vardı da noldu.

Yok, olsa kesin parlatmak için söylerlerdi. Zoro fanı değilim ama alabilir. Neden alamasın? Zoro eğitimden ne seviyede geldiği belli değil. Belki Lufy'den güçlü, bilemeyiz.

1-Olsa yakışırdı ama şimdiye kadar kullanırdı olsaydı. Luffy ile yumruklaştılar kaç kez.
2-Zoro fanıyım. Alamaz. Zoro o seviyede birisini alacak olsa bile bu Jack tarzı fiziksel gücüyle savaşan birisi olur. Kata daha çok Sanji tarzına uygun bir adam. İlerde bu tarz adamlarla Sanji dövüşecek. Zaten Zoro B.hakide, Sanji K.hakide uzman.
Duygulandım :üzgünüm: böyle objektif yorumlar görmek çok güzel :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık