Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Beyler bu luffy kk olacak değil mi? Şu an luffy nin yaşı 19 Böyle giderse tahminimce 23-24 yaşına gelmeden seride dövmedik adam bırakmayacak ve kk olacak. Bence Luffy 24 yaşında kk olmamalı. Çünkü serideki güçlü karakterlerin yaşlarına baktığımızda çoğu 40 yaş üstü. Kk olmak için bir yaş sınırlaması yok elbet ama fazla genç değil mi? Bu sebeptendir ki ben bir zaman atlaması daha bekliyorum Sizce bir zaman atlaması daha olur mu? Olmalı mı?
Shounen serilerde böyle olur genellikle.

Bakalım Kaido arcında neyi hatırlayacak bu andaval kesin bir tekniği vardır unutmuştur falan.Ben ODA'da o potansiyeli görüyorum çizer vallahi.
Konu dışı olmasın şuraya yazayım.
Reyli buna kesin ''bak fiziksel dayanıklılığı çok yüksek adamlara karşı şöyle şöyle bir teknik var biz zamanında böyle böyle ilerledik'' falan demiştir de bu sonradan hatırlar falan mesela. Wbler, Kaidolar, Linlinler, Garplar bunların zamanında da vardı nede olsa.

Konu dışı olmasın şuraya yazayım.
Reyli buna kesin ''bak fiziksel dayanıklılığı çok yüksek adamlara karşı şöyle şöyle bir teknik var biz zamanında böyle böyle ilerledik'' falan demiştir de bu sonradan hatırlar falan mesela. Wbler, Kaidolar, Linlinler, Garplar bunların zamanında da vardı nede olsa.
Mantıklı ve olma ihtimali de yüksek şeyler çıkar mı evet çıkabilir hadi hayırlısı o zaman. :)

Beyazsakal'a verdikleri ilacın Akainu diye bir yan etkisi varmış hastalıktan daha ölümcül diyorlar :(
Beyazsakal hasta olmasa Akainu’yu ölümcül yara almadan yenerdi bence. Zaten Beyazsakal’ın göğsünü de kalbi tekledikten sonraki panelde delmişti. Ah be oyaji. Sağlam şekilde gitseydin oraya da denizciler kk seviyesini görseydi. :agla:

Beyazsakal hasta olmasa Akainu’yu ölümcül yara almadan yenerdi bence. Zaten Beyazsakal’ın göğsünü de kalbi tekledikten sonraki panelde delmişti. Ah be oyaji. Sağlam şekilde gitseydin oraya da denizciler kk seviyesini görseydi. :agla:
Aynı şekilde düşünüyorum da o hastalıkla 20 yıl filan yaşardı. Akainu hastalığı daha ölümcül insanın içine ateşler salan bir hastalık :( Akainu hastalığı Beyazsakal'a bir saat bile yaşama izni vermedi :(

Katakuri hskkında iki soru.
1-) Sizce Katakuri de kral haki var mıdır? Bence olma ihtimali yüksek.
2-) Zoro Katakuri'yi alabilir diyen bir fan var mı? Sırf meraktan soruyorum Zoro fanları. Alabilirse sizce nasıl alacak?

Katakuri hskkında iki soru.
1-) Sizce Katakuri de kral haki var mıdır? Bence olma ihtimali yüksek.
2-) Zoro Katakuri'yi alabilir diyen bir fan var mı? Sırf meraktan soruyorum Zoro fanları. Alabilirse sizce nasıl alacak?
Luffy yenerse neden olmasın Zoro da yener. :)
Zoro fanı temel mantığı.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık