Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Katliam yapar.Herifin sınırı yok.İlla yakından vurmak zorunda değil.Dof bile luffy poşet gibi taşınmasa 2v1 de aldı.Ki law ın meyve en tehlikeli novalar içinde.Bu adamın ışık patlaması metali eritiyor.O adayı mahveder.Ki diğer amiraller de yapar.Manyak bu adamlar.
Yalnız Dof karşısında 20-30 dakka arası g4 performansı sergileyen Luffy Kata karşısında 2 saat sergiliyor. Hacı sen bunu nasıl açıklıyorsun?

Rosinante'nin öldüğü chapterı okuyordum.Şu sayfa dikkatimi çekti.

Rosinante ''Gerçekten yukarıda seni seven birileri var Law'' diyor.Onun dışında Luffy'nin de şanslı olduğunu,bir şekilde hayatta kaldığını biliyoruz.Yani mangaka d.leri özel,bir nevi seçilmiş kişiler olarak tasarlamış diyebiliriz.Fakat aynı şekilde Oda Sengoku'nun ağzından ''D. her zaman bir trajedi yaşıyor'' tarzı bir söz söyletmişti.Yani d.leri Rosi'nin tabiriyle ''Yukarıda seven birileri var'' fakat buna rağmen geçmişlerinde bir trajedi de var.Bu da ilginç bir tezat olup ayrı bir güzellik katmış.

Yalnız Dof karşısında 20-30 dakka arası g4 performansı sergileyen Luffy Kata karşısında 2 saat sergiliyor. Hacı sen bunu nasıl açıklıyorsun?
O kata yani mangaka nın yavaşlığı.Burada kapıştıran biziz.Işık hızına çıkan adam süre mi tanır.Ki bence bu kısım kizaru gizli sapık.Yani akainu dan falan daha psikopat soğuk kanlı.Yemek molası vermez.Eski 3 amiral ciddi güçlü meyve bakımından.Doğrudan yok etme üstüne dövme falan değil.

Kizaru’nun meyvesini tam potansiyelli kullandırtsa Oda, yenemeyeceği adam yoktur one piece evreninde. En azından ben öyle düşünüyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık