Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Haftalardır insanlar Luffy'nin Kata'yı nasıl yeneceğine dair teoriler ve çözümler arıyor. Chibi Mod- Kral Haki Up'dan sonra şimdi de Tiger Stance geldi. Güzel forumum da geri kalmasın.

Luffy ve Formları;

Gear 4'un 4 Ayrı bölümü mevcut.

A- BoundMan => Goril => Güç (King Kong Gun) => vs Doffy
B- TankMan => Timsah => Savunma ( Cannon Ball) => vs Cracker
C- RocketMan => Kaplan => Hız (Seimen Kikan) => vs Katakuri
D- KingMan => Aslan => H. Haki (King Punch) => vs Kaido

Prensip olarak K. Haki sadece geleceği gösteriyor ama rakibin hızına ayak uyduramıyorsan fayda etmiyor temeline dayanıyor. (Boa kardeşler gibi)

Siz buna 4. vites 4 farklı duruş Luffy demişsiniz ama bu bildiğin Spirit Guard Udry olmuş
Ben de var kostümü tutarsa lol nickimi Luffy mi yapsam :p
Kaidoya karşı bence de yeterli olmaz.Kaido adaya sonradan gelirse (haber alıp falan) Moria da gelebilir.Son Boss Kaido kalırsa tüm ada gölgesini Moria ile Luffy'e verir.Anca böyle düşer Kaido.Dünya kadar süpernova + Minkler + Samuraylar + Tayfa derken absürt de olmaz.

Bence yanlış düşünüyorsun, Jack çok güçlü bir adam ve bununla orantılı bir cesarete sahip. Doffu kurtarmak için içinde Fuji + Sengoku + Tsurunun olduğu 5 gemilik filoya saldırıyor, başaramıyor ama 2 gemiyi batırıyor. Dofu kurtarması gerekiyor mu? Evet, çünkü Dof Kaido için önemi bir adam. Yine Raizo için Zouda terör estiriyor, katliam yapıyor, file saldırıyor ve saire. Adam yıkım yapıyor ama altında bir neden var ve adamın da bu yıkımı yapacak gücü var.

Şimdi sen bir buna bak bir de Ace için ID ye giren, MF'ye giden Luffy'e bak. Luffy mi salak yoksa Jack mi yahut tam tersi hangisi daha cesur ? Bence Jack'in cesaretinin ve zekasının altını doldurmuş mangaka daha bir temelli gibi duruyor.
Ben zaten Kata'dan daha güçlü olduğuna inanıyorum ama yenemiyeceğini düşünüyorum. Cesaretle aptallğı ayırmak lazım cocuk bile o devasa file zarar versem beni yok edeçegini anlar. Adamda cesaret var korkusuz güçlüde ama bu aptal olmadığını degiştirmez.

Bence yanlış düşünüyorsun, Jack çok güçlü bir adam ve bununla orantılı bir cesarete sahip. Doffu kurtarmak için içinde Fuji + Sengoku + Tsurunun olduğu 5 gemilik filoya saldırıyor, başaramıyor ama 2 gemiyi batırıyor. Dofu kurtarması gerekiyor mu? Evet, çünkü Dof Kaido için önemi bir adam. Yine Raizo için Zouda terör estiriyor, katliam yapıyor, file saldırıyor ve saire. Adam yıkım yapıyor ama altında bir neden var ve adamın da bu yıkımı yapacak gücü var.

Şimdi sen bir buna bak bir de Ace için ID ye giren, MF'ye giden Luffy'e bak. Luffy mi salak yoksa Jack mi yahut tam tersi hangisi daha cesur ? Bence Jack'in cesaretinin ve zekasının altını doldurmuş mangaka daha bir temelli gibi duruyor.
Son söylediign örnegi tam olarak anlamadım.Abisini kurtarmak icin giden bi insanla jackin yaptıgı sey aynımı??

Son söylediign örnegi tam olarak anlamadım.Abisini kurtarmak icin giden bi insanla jackin yaptıgı sey aynımı??
Ikisi de birilerini kurtarma derdinde. Luffy Acei Jack Dofu. Ace abi kontenjanından Luffy için olmazsa olmaz birisi iken Jack de Dofu kurtarmak zorunda çunkü ortaklar, geleceğe yönelik yatırımların çöpe gitmesi söz konusu. Olayın manevi boyutunda bir fark yok.

Olayın maddi yönünde ise Jack dilediğini yapacak kadar güçlüyken Luffy çöp seviyesinde biri. IDye Hancock olmadan giremezdi, muhtemelen girmeye çalışırken ölürdü. Hancockun yardımıyla girdi Ivankov olmasa yine ölürdü, Jinbe ve diğerlerinden biri olmasa yine ölürdü, anlatabiliyor muyum. Burda aptal cesareti olan kişi Luffydir Jack değil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık