Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
  1. One Piece renkli manga çevirisi konu başlığı için tıklayınız.
    Uyarıyı kapat
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

[Spoiler] Genel Tartışma

'One Piece Tartışma ve İncelemeler' forumunda hdbfresh tarafından 18 Eyl 2017 tarihinde açılan konu

1. Mesaj Sayısı 2,783
    Üyelik Tarihi4 Ağu 2014
    Normal bir marine askeri 10 dorouki gücündeydi.Kaku ve Jyabura meyve olmadan 2200 Doroukiydi meyve ile birlikte doroukileri 4000 ayarı olmuştur.
    Lucci'de meyvesiz 4000 doroukiydi o da meyveyle 8000 ayarı olmuştur.

Luffy'de Sanji için 1000 adam gücünde dedi. Yani 10.000 Dorouki gücünde diyebiliriz.

E.Oda buradan belli bir güç kıstası mesajı vermiş olabilir mi ?

2. Olabilir de olmayabilir de. Şu Doriki yalan oldu ya bir kere adı geçti bir daha geçmedi.

3. Hakili Yumruk Marco the Phoenix

Hakili Yumruk (Marco the Phoenix)
    Mesaj Sayısı 1,273
    Üyelik Tarihi3 Mar 2016
    Aynısını ilk başta komikliğine düşünmüştüm ama mesaj vermiş olabilir gerçekten.Lucci'yi bende 8k doruki olarak düşünmüştüm.O yüzden Luffy'e de 8k civarıdır diyordum.Sanji'de şimdi 10k doruki var desek extradan b.haki+k.haki de kastı bu adam.Bu açıdan bakınca tayfanın 3. adamı bile 2y önceki tayfanın 1. adamını dağıtacak seviyede.2y verimli geçmiş diyebiliriz.

4. amaneden ? Site Yetkilisi

amaneden (?)
    Mesaj Sayısı 9,723
    Üyelik Tarihi13 Kas 2014
    Etiketlenmemişim yahu. Görmedim kusura bakma. :(

5. Sir Crocodile Sabaku no Ō

Sir Crocodile (Sabaku no Ō)
    Mesaj Sayısı 5,646
    Üyelik Tarihi17 Mar 2015
    Ben buldum zaten senin de yemekte bir kaşık tuzun olacaktı. Neyse ki ben bayağı uğraşıp tuzu buldum :(

6. Mesaj Sayısı 5,877
    Üyelik Tarihi15 Ağu 2015
    Bu hesapla Zoro 20.000 douriki oluyor. Eder mi o kadar sence ?

7. Historia Tik Tak

Historia (Tik Tak)
    Mesaj Sayısı 832
    Üyelik Tarihi1 Ağu 2017
    Hocam nasıl hesapladın ?

8. Mesaj Sayısı 5,877
    Üyelik Tarihi15 Ağu 2015
    Luffy Sanki için 1000 adam gücündedir deyince Zoro "Ben de 2000 adam gücümdeyim diyor ya ?

9. amaneden ? Site Yetkilisi

amaneden (?)
    Mesaj Sayısı 9,723
    Üyelik Tarihi13 Kas 2014
    Luffy'e de 8 metrelik dev falan diyorlardı. Sanji 1.80, Luffy 1.81. Hmm. 4.444. iyiymiş.

Son düzenleme: 15 Kas 2017 09:59
  10. Mesaj Sayısı 5,877
    Üyelik Tarihi15 Ağu 2015
    Hala dev olabilir orası ayrı da mangaka Sanji fanları üzülmesin diye Nami'ye he gülüm çektirdi orada ama alttan alttan da mesajı verdi. Özellikle Sanji'nin iki yıl sonraki ezikliği ve Zoro'nun verdiği sağlam izlenim göz önüne alındığında böyle bir farkın olması gayet de makul ;)

Moderatör tarafından düzenlendi: 15 Kas 2017 10:00

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık