Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
  1. One Piece renkli manga çevirisi konu başlığı için tıklayınız.
    Uyarıyı kapat
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

[Spoiler] Genel Tartışma

'One Piece Tartışma ve İncelemeler' forumunda hdbfresh tarafından 18 Eyl 2017 tarihinde açılan konu

1. Jason Navy HQ Admirals

Jason (Navy HQ Admirals)
    Mesaj Sayısı 5,565
    Üyelik Tarihi27 Tem 2010
    Bu Bigmom tek başına tüm çocuklarını alabilir gibi geliyor.

Yani çıldırsa o tüm ordusu birleşse yine Bigmom hepsini öldürebilir. Öyle bir yaratık.

2. Mesaj Sayısı 705
    Üyelik Tarihi16 Şub 2017
    Çok iyi be

3. Mesaj Sayısı 1,334
    Üyelik Tarihi16 Kas 2014
    Cidden mükemmel olmuş. Bu tarz gifleri çok sık görmeye başladım. Hepsini aynı eleman yapıyor sanırım.

4. Mesaj Sayısı 705
    Üyelik Tarihi16 Şub 2017
  5. Sir Crocodile Sabaku no Ō

Sir Crocodile (Sabaku no Ō)
    Mesaj Sayısı 5,703
    Üyelik Tarihi17 Mar 2015
    İyi akşamlar arkadaşlar. Bir SBS de miydi tam hatırlamıyorum ama Crocodile'ın WB ile arasında geçen şey hakkında bir şey sorulmuştu kaç yaşında Shichi oldu tarzında mıydı yoksa tam hatırlamıyorum.

E. Oda da Cevap veriyordu WB'ye yenildikten sonra Shichi oldu ve Alabastaya göz koydu diye. Onu nerede bulabilirim acaba bunların toplandığı bir yer var mı?
    @amaneden Sen biliyor musun?

6. Jason Navy HQ Admirals

Jason (Navy HQ Admirals)
    Mesaj Sayısı 5,565
    Üyelik Tarihi27 Tem 2010
    Soru Corazon'un okuduğu gazetedeki Crocodile miydi şeklindeydi.

Yazarda evet o Crocodile, o zamanlar dikkat çeken bir korsandı wbe yenildikten sonra alabasta krallığına göz koydu gibi birşeydi.

7. Sir Crocodile Sabaku no Ō

Mesaj Sayısı 5,703
    Üyelik Tarihi17 Mar 2015
    Yarım saatten fazla aradım ama buldum. :D
    SBS cevabı: 16 Yıl önce, Doflamingo 25, Crocodile 30 yaşında idi. Luffy'e benzer bir şekilde o gençken, Crocodile'ın adı inanılmaz bir ivme ile denizlere yayılmıştı. Ancak 20'li yaşlarının ortasında Shichibukai olmadan hemen önce Beyazsakal ile savaştı ve net bir yenilgi aldı. Bu olaydan sonra sakinleşmiş görünmesine rağmen gözlerini Alabasta krallığına dikmişti. Bu dönem boyunca korsanları avlayan bir kahraman olarak gazetelerde yer alıyordu. Kısacası o zaman Crocodile'ın kahramanlık eylemlerini bildiren bir makale vardı.

8. Mesaj Sayısı 1,334
    Üyelik Tarihi16 Kas 2014
  9. Jason Navy HQ Admirals

Jason (Navy HQ Admirals)
    Mesaj Sayısı 5,565
    Üyelik Tarihi27 Tem 2010
    İtibarını geri verecek bir nevi.

10. Sir Crocodile Sabaku no Ō

Mesaj Sayısı 5,703
    Üyelik Tarihi17 Mar 2015
    Fena gelecek ama anlayan yok.

Şuan konu açıyorum meyveler ile ilgili her yerde bir şey var bulamıyorum da bu seri niye bu kadar uzun ya :(

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 3, Ziyaretçi: 3)

1. Saitama
Yukarı Çık