Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İyi akşamlar arkadaşlar. Bir SBS de miydi tam hatırlamıyorum ama Crocodile'ın WB ile arasında geçen şey hakkında bir şey sorulmuştu kaç yaşında Shichi oldu tarzında mıydı yoksa tam hatırlamıyorum.

E. Oda da Cevap veriyordu WB'ye yenildikten sonra Shichi oldu ve Alabastaya göz koydu diye. Onu nerede bulabilirim acaba bunların toplandığı bir yer var mı?
@amaneden Sen biliyor musun?
Etiketlenmemişim yahu. Görmedim kusura bakma. :(

Normal bir marine askeri 10 dorouki gücündeydi.Kaku ve Jyabura meyve olmadan 2200 Doroukiydi meyve ile birlikte doroukileri 4000 ayarı olmuştur.
Lucci'de meyvesiz 4000 doroukiydi o da meyveyle 8000 ayarı olmuştur.

Luffy'de Sanji için 1000 adam gücünde dedi. Yani 10.000 Dorouki gücünde diyebiliriz.

E.Oda buradan belli bir güç kıstası mesajı vermiş olabilir mi ?
Bu hesapla Zoro 20.000 douriki oluyor. Eder mi o kadar sence ?

Luffy'e de 8 metrelik dev falan diyorlardı. Sanji 1.80, Luffy 1.81. Hmm. 4.444. iyiymiş.
Hala dev olabilir orası ayrı da mangaka Sanji fanları üzülmesin diye Nami'ye he gülüm çektirdi orada ama alttan alttan da mesajı verdi. Özellikle Sanji'nin iki yıl sonraki ezikliği ve Zoro'nun verdiği sağlam izlenim göz önüne alındığında böyle bir farkın olması gayet de makul ;)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hala dev olabilir orası ayrı da mangaka Sanji fanları üzülmesin diye Nami'ye he gülüm çektirdi orada ama alttan alttan da mesajı verdi. Özellikle Sanji'nin iki yıl sonraki ezikliği ve Zoro'nun verdiği sağlam izlenim göz önüne alındığında böyle bir farkın olması gayet de makul ;)
Boşuna Zoro'nun boyu 1.81 değil. Bir tık üstte işte adam. ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık