Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Law poşeti D çıktiğından beri D ler hakkındaki görüşlerim değişti.İstemem öyle bir şey şahsen

@Alpamis

Ahahhaha :D güzel yakalamışsın da Wb o topluluğa bir tane vurur o ayrı.
Baktı işin altından kalkamayacak gelecek her yardım için Buggy'e bile laf yapmıştır. Ace gibi güce boyun eğersem nasıl adam olabilirim mantığında olan birinin en güçlü olmama rağmen yine de boyun eğerim ... Gerisini getiremedim. Düşündüm de WB harbi balonmuş.

Baktı işin altından kalkamayacak gelecek her yardım için Buggy'e bile laf yapmıştır. Ace gibi güce boyun eğersem nasıl adam olabilirim mantığında olan birinin en güçlü olmama rağmen yine de boyun eğerim ... Gerisini getiremedim. Düşündüm de WB harbi balonmuş.
Crocodile kısmını kaçırmışsın.

Meseleye kurgusal bak.Buggy gibi bir trollün orada ölmesini Oda istemiyor.Acei kurtarmaya yarayacak her yardımı kabul ederdi Wb orada.Koskoca Wbnin tüm gücünüzü Luffye verin diyebileceğini düşünebiliyor musun.şenkse velet çeken,Akainuya git mum yak diyen adam bu.

Wb balonsa Opta krakter yok demektir.

Oğlunun hayatı için her türlü yardımı almak istiyor adam.Normal zamanda yanlış olabilir ama orada oğlunun hayatını kendi şerefinin üstüne koyuyor.Bu WB'yi daha da yüceltir bence.

Crocodile kısmını kaçırmışsın.

Meseleye kurgusal bak.Buggy gibi bir trollün orada ölmesini Oda istemiyor.Acei kurtarmaya yarayacak her yardımı kabul ederdi Wb orada.Koskoca Wbnin tüm gücünüzü Luffye verin diyebileceğini düşünebiliyor musun.şenkse velet çeken,Akainuya git mum yak diyen adam bu.

Wb balonsa Opta krakter yok demektir.
Güzel açıkladın.:D Şimdi bunu bir de Luffy'e uygula. O sanki kendisi için ittifak kurdu. Luffy'i bu yüzden kınayan biri WB'nin suratına tükürmelidir. Hadi Luffy boyundan büyük işe karıştı. Sen kendinin de söylediği gibi Beyaz Sakal'sın.

@Hakili Yumruk

Yukardaki gibi düşünüyorum.:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık