Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy'nin vasıfsız olması kendine özel, Drake'nin neler yapabildiğini pek bilmiyoruz o yüzden yoruma açık.

Drake gibi bir meyve varken hemde adam süpernova olmuşken üstelik Oruç komutan indirmişken açıkcası sağlam komutan olur diyorum.

Drake komutan altı çıkmaz çünkü Oda belli ayrımları yapamıyor. Örnek amiral ve koramiral ayrımı arada dağlar kadar fark var yada Mom'un komutanları ile diğer adamları arasındaki fark. Yani Drake ya komutan çıkar yada boş çıkar ben ilkinden yanayım :good:
Drake komutan seviyesinde çıkar orası ayrı. Ama komutan olması farklı bir şey.. Yani Kaido öküzdür falan ama aptal olduğunu zannetmiyorum. Hele hele ki novaların yonkou indirmek için ittifak kurma olaylarını öğrendikten sonra Drake'e güvenir mi ?

Drake'in komutan çıkması birden fazla istisnanın bir araya gelmesiyle olacak bir şey.

Neyse beklenti meselesi sonuçta. Çok da kurcalamaya gerek yok :)

Usopp için bir tane kadın karakter olur değişik bir yeteneği olan. Malum Perona ve Sugar :( Adam gibi bir rakiple karşılaşmadı zaten şimdiye kadar. Wano'da da farklı olacağını zannetmiyorum. Neyse.

Sanji için şöyle bir şey çıkar, uçan kaçan.

Zoro için shogun. Bu adamın meyve çıkar mı ? Çıkarsa şöyle bir şey beklerim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık