Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
  1. One Piece 875 Türkçe İndir
    Uyarıyı kapat
  2. Hasır Şapka Korsanları'nın Arkeoloğu Nico Robin Tıkla-Oku
    Uyarıyı kapat
  3. Okumadan Geçmeyin: Korsanfan Deyimleri Sözlüğü Tıkla-Oku
    Uyarıyı kapat
  4. One Piece Dünyası Zaman Çizelgesi İçin Tıklayınız
    Uyarıyı kapat
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

[Spoiler] Genel Tartışma

'One Piece Tartışma ve İncelemeler' forumunda hdbfresh tarafından 20 Mar 2017 tarihinde açılan konu

1. Crocodile Hisashiburi dana. Mugiwara…

Crocodile (Hisashiburi dana. Mugiwara…)
    Mesaj Sayısı 701
    Üyelik Tarihi14 Haz 2016
    "Liderim olan adam, bir anlığına bile olsa başkalarının üzerinden geçmesine izin verirse bir daha ki sefere tayfayı terk eden ben olurum." Roronoa Zoro

Winter is coming.

2. Mesaj Sayısı 4,648
    Üyelik Tarihi15 Ağu 2015
    Eyvahlar olsun :flaugh:

Yalnız Sanji fena yapıştırmış.

3. SPISPW Üye

SPISPW (Üye)
    Mesaj Sayısı 488
    Üyelik Tarihi11 Ara 2016
    Ay hadi inşallah :ehe:

4. Crocodile Hisashiburi dana. Mugiwara…

Crocodile (Hisashiburi dana. Mugiwara…)
    Mesaj Sayısı 701
    Üyelik Tarihi14 Haz 2016
    Ben Wano'da bekliyorum böyle bir ayrılış. Ama Zoro ayrılacaksa bile ancak arc sonu tüm dövüşler bitince ayrılır. Ayrılma gerçekleşmez ama çatırdamalar olacaktır.

5. Siyah Ateş (Üye)
    Mesaj Sayısı 1,433
    Üyelik Tarihi23 Nis 2013
    Animatörler son iki bölümü Mingo'cu arkadaşlarımız için hazırlamış :)

Ama yok, pardon.. Anime argüman kabul edilemiyordu değil mi?

6. amaneden Zugzwang. Site Yetkilisi

amaneden (Zugzwang.)
    Mesaj Sayısı 7,798
    Üyelik Tarihi13 Kas 2014
    Bir de şu sorayım. Aldığı ilk darbe ile ada değiştiren Cracker nasıl oluyor da bu bölümlerde G4 ile başabaş dövüşebilen biri gibi çiziliyor?

7. Siyah Ateş (Üye)
    Mesaj Sayısı 1,433
    Üyelik Tarihi23 Nis 2013
    O darbenin ne derece güçlü olduğunu bilmiyoruz, tamam basit ve birazda zorlama bir teknik ama KKG kadar ya da kkg'den daha güçlü olma ihtimali vardır diyorum. Aksi halde, bisküvilerinin sertliğini kaybetmiş bir vaziyette, rakibi güçsüz düştüğünde onu kaçırıp, saklayan bir ormana rağmen, Luffy ile 11 saat dövüşen bir adama, sıradan bir g4 darbesine kaybetmiş muamelesi yapmak, insafsızlık olur.

8. amaneden Zugzwang. Site Yetkilisi

amaneden (Zugzwang.)
    Mesaj Sayısı 7,798
    Üyelik Tarihi13 Kas 2014
    Adamın bedeni zayıf olabilir ki hasar almaktan çekinen adam çabuk hasar alıyordur zaten. Diğer her konuda muazzam olsa bile(ki Luffy'nin kolunu kesebilecek kadar hakisi var) tek darbede uçacak güçsüz bir bedeni de olabilir ki görünen de bu zaten.

9. Siyah Ateş (Üye)
    Mesaj Sayısı 1,433
    Üyelik Tarihi23 Nis 2013
    Doğrusu o darbenin yediği ilk darbe olup olmadığını bilmiyoruz. Tamam öyle bir ihtimal var ama bu sadece bir ihtimal :) Diyelim ki yediği ilk darbe oydu, bu durum muazzam bir çeviklik, meyve savunması ve gözlem hakiye sahip olduğunu gösterir. Aşağıda Mingo'nun nasıl yakalandığına bakarsak, bu hızdaki saldırılardan kurtulabilmesi gerçekten takdire şayan :)
    Diğer taraftan, Tank Man'in o anki saldırı gücünü bilmiyoruz, sonuçta g4 sıkıştırıp serbes bırakmaya yönelik bir teknik ve o anki devasa vücudu ile yapıyor olması, tekniğin saldırı gücünü katlamış olabilir. Ben basit gözükse de güçlü bir saldırı olduğunu düşünüyorum.

10. twei hayırsız

twei (hayırsız)
    Mesaj Sayısı 4,233
    Üyelik Tarihi21 Mar 2014
    Uydurmatörler yine yaptı yapacağjnı.

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 1, Ziyaretçi: 1)

Yukarı Çık