Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Spoiler Konusu 2

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
- Orochi is still dead, his men surrounded by Beast Pirates. Fukurokuju escapes with his ninja techniques.
- Kaido shows no remorse about Orochi, Big Mom go next to him using Zeus. Kaido orders his men to prepare move Onigashima to Wano.
- We see Caribou behind Kaido, he sell Poseidon's information to Kaido for save his skin. Uranus's location is written on Stone where in beneath Shogun's palace in Flower Capital. Uranus is some kind of flying ship, it can creates storms and control them at will. Kaido intend to go Alabasta after establish New Onigashima for find Pluton.
- They have information about one of women in Straw Hat's ship knows how to read ancient language, Big Mom thought she is Nami, that's why she didn't kill her. Nami is pretend like she know read ancient language.
- Kanjuro seems dead by Kikunojo's hand, and other men of him also defeated. They rush into palace immediately. Kin'emon and Denjiro meet again by coming different ways. They are at behind the hall and they preparing a surprise attack.
- Luffy and Yamato dive into hall with same time Zoro, Killer and Kid come. Robin and Jinbe also shows themselves. Big Mom get so angry when she see Luffy, but Kaido convince her for their big plan. He order to Calamities and his men "Destroy them!", and he is going inside with Big Mom, Caribou and Nami.
- Yamato is very furious, because of King. She said King tortured her many years, and now she wants revenge. She says "Leave King to me". Luffy also get angry when he see Nami is captured, but he knows he can't fight against two Emperor same time, that's why he stop himself. After that, shouting to Momonosuke "I will save you, just wait".
Bunlar 10 chapterda anca olur artık...

Nepalli'nin düşünceleri benim düşüncelere yakın, o yüzden bu yarı-spoilerları okumaktan keyif alıyorum :)

Antik silahların momo-shirahoshi-enel ile ilgili olacaklarını düşünüyorum.
  • Momo, zunisha ve diğer büyük yaratıkları kontrol edecek. (Florian triangle vs.)
  • Shirahoshi, deniz yaratıklarını kontrol edecek.
  • Enel de ayın özünü anlayarak minkleri kontrol edeceğini düşünüyorum.
Ama eksik taraf çok tabi. Plütonu, Zunisha falan mı taşıyacak, Minkler kozuki klanına bağlılar itaat edecekler mi vs. Temellendiremiyorum bazı şeyleri, bu şekilde düşünüyorum her ne kadar olmayacak olsa da. Nepallinin yazdıkları da o yüzden hoşuma gidiyor :D

Son düzenleme:
Bir tane de ben yazayım;

-Orochi yerde ama ölmemiş. Kendi kendine düşünüyor “Yerden şimdi kalkamam lanet olsun sana Kaido” diyor.
-Kaido ve Linlin balkon konuşması yapıyorlar ve bir sürü vaat sıralıyorlar.
-Sanji görünmez halde Momo’lara doğru ilerliyor. O sırada Jinbe ve Robin de bir şeyler yapmak için hazırlanıyorlar.
-Luffy-Yamato-Zoro-Kid-Killer aynı anda giriş yapıyorlar ve ortalıkta Büyük bir kaos oluşuyor.
-Tam kaos’un içinde Sanji; Momo,Nami ve Carrot’u almaya çalışırken, Black Maria fark ediyor ve Sanji’ye iş atıyor. Azgınlıktan gözü dönen Sanji hayalini gerçekleştirmek adına Momo’ları bırakıp Black Maria’nın yanına gidiyor...
-O sırada Kaido, Momo’yu öldürüyor...
-Bunu gören diğerleri; Momosunke -Samaaaa!!! Diye bağırıyor.
-Kaido sinirli bir şekilde Yamato’ya bakıyor ve; “Çabuk Odana git cezalısın”diyor. Yamato karşı çıkmaya çalışsa da sonunda “Ya of Baba senden nefret ediyorum” diyerek odasına gidiyor.
-Luffy sinirli bir şekilde, Kaido ve Linline dalıyor ve anında ölüyor.
-Bunu gören Zoro sinirden yerinde duramıyor ve ikisine saldırıyor ve ölüyor...
-Bunu Gören Kid’in maçası saldırıya geçmeye yemiyor ama ona da Killer arkadan karnına saplıyor ve “Üzgünüm Kid ama artık ben eski Killer değilim! Fa fa fa! Deyip Kid’i öldürüyor...
-Herkes büyük şoka giriyor gözler Law’ı arıyor ama Law çoktan shambles ile denizaltına binip evinin yolunu tutmuş...
-Ortalıkta büyük bir şok oluşmuş durumda. Luffy-Zoro-Kid yerde cansız yatıyorlar. O sırada Queen Nami ve Carrot’un da boyunları kırıp öldürüyor.
-jinbe bir anda göz yaşları içinde bağırıp “İşte sonunda öleceğim yer burası” diyerek Saldırıya geçiyor ama yine ölmüyor. Ve sonunda delirip “Ben bir hamsiyim benim burada ne işim var” deyip suya dalıyor...
-Momo’nun öldüğünü gören Samuraylar ve Dokuz kın harakiri yapıp kendi canlarına kıyıyorlar...
-Chopper ve Usopp ise ortalıkta gözükmüyor muhtemelen kaçmışlar...
-Brook ise bir anda kemandan şarkı çalmaya başlıyor, bu sahne bize Titanic batarken müzik çalan Müzisyenleri hatırlatıyor...
-Artık ortalıkta umut kalmadığını gören Franky, Sunny ile beraber kendini yakıyor...
-Robin, en son kalan Sanji’ye bakıyor ama Sanji hadım edilmiş ve okama olarak Kaido’nun saflarına katılmış durumda ve halinden çok memnun...
-Kaido ve Linlin çok keyifliler kahkaha atıyorlar ama tam o sırada birileri gözüyor... Shanks korsanları Geliyor!
-Shanks çok sinirli. Shanks’in yanında ayrıca yardım istediği Mihawk da var. Ve Shanks-Mihawk ve Shank’in tayfası Kaido ve Linlini öldürüyorlar.
-Shanks, Luffy’nin cesedine eğilip “Demek yine başaramadın Luffy” diyerek şapkasını alıyor...
-Son sayfa da Shanks’i bir köyde görüyoruz ve Shanks bir çocuğun kafasına bu şapkayı takıyor. O çocuğun ise yine bizim Luffy olduğunu görüyoruz.
-Ve Shanks adadan ayrılırken kendi kendine gülümseyerek “Umarım bu sefer başarırsın Luffy” diyor. Ve bölüm sonu...
-Haftaya ara var-
Turkish one piece...

Bir tane de ben yazayım;

-Orochi yerde ama ölmemiş. Kendi kendine düşünüyor “Yerden şimdi kalkamam lanet olsun sana Kaido” diyor.
-Kaido ve Linlin balkon konuşması yapıyorlar ve bir sürü vaat sıralıyorlar.
-Sanji görünmez halde Momo’lara doğru ilerliyor. O sırada Jinbe ve Robin de bir şeyler yapmak için hazırlanıyorlar.
-Luffy-Yamato-Zoro-Kid-Killer aynı anda giriş yapıyorlar ve ortalıkta Büyük bir kaos oluşuyor.
-Tam kaos’un içinde Sanji; Momo,Nami ve Carrot’u almaya çalışırken, Black Maria fark ediyor ve Sanji’ye iş atıyor. Azgınlıktan gözü dönen Sanji hayalini gerçekleştirmek adına Momo’ları bırakıp Black Maria’nın yanına gidiyor...
-O sırada Kaido, Momo’yu öldürüyor...
-Bunu gören diğerleri; Momosunke -Samaaaa!!! Diye bağırıyor.
-Kaido sinirli bir şekilde Yamato’ya bakıyor ve; “Çabuk Odana git cezalısın”diyor. Yamato karşı çıkmaya çalışsa da sonunda “Ya of Baba senden nefret ediyorum” diyerek odasına gidiyor.
-Luffy sinirli bir şekilde, Kaido ve Linline dalıyor ve anında ölüyor.
-Bunu gören Zoro sinirden yerinde duramıyor ve ikisine saldırıyor ve ölüyor...
-Bunu Gören Kid’in maçası saldırıya geçmeye yemiyor ama ona da Killer arkadan karnına saplıyor ve “Üzgünüm Kid ama artık ben eski Killer değilim! Fa fa fa! Deyip Kid’i öldürüyor...
-Herkes büyük şoka giriyor gözler Law’ı arıyor ama Law çoktan shambles ile denizaltına binip evinin yolunu tutmuş...
-Ortalıkta büyük bir şok oluşmuş durumda. Luffy-Zoro-Kid yerde cansız yatıyorlar. O sırada Queen Nami ve Carrot’un da boyunları kırıp öldürüyor.
-jinbe bir anda göz yaşları içinde bağırıp “İşte sonunda öleceğim yer burası” diyerek Saldırıya geçiyor ama yine ölmüyor. Ve sonunda delirip “Ben bir hamsiyim benim burada ne işim var” deyip suya dalıyor...
-Momo’nun öldüğünü gören Samuraylar ve Dokuz kın harakiri yapıp kendi canlarına kıyıyorlar...
-Chopper ve Usopp ise ortalıkta gözükmüyor muhtemelen kaçmışlar...
-Brook ise bir anda kemandan şarkı çalmaya başlıyor, bu sahne bize Titanic batarken müzik çalan Müzisyenleri hatırlatıyor...
-Artık ortalıkta umut kalmadığını gören Franky, Sunny ile beraber kendini yakıyor...
-Robin, en son kalan Sanji’ye bakıyor ama Sanji hadım edilmiş ve okama olarak Kaido’nun saflarına katılmış durumda ve halinden çok memnun...
-Kaido ve Linlin çok keyifliler kahkaha atıyorlar ama tam o sırada birileri gözüyor... Shanks korsanları Geliyor!
-Shanks çok sinirli. Shanks’in yanında ayrıca yardım istediği Mihawk da var. Ve Shanks-Mihawk ve Shank’in tayfası Kaido ve Linlini öldürüyorlar.
-Shanks, Luffy’nin cesedine eğilip “Demek yine başaramadın Luffy” diyerek şapkasını alıyor...
-Son sayfa da Shanks’i bir köyde görüyoruz ve Shanks bir çocuğun kafasına bu şapkayı takıyor. O çocuğun ise yine bizim Luffy olduğunu görüyoruz.
-Ve Shanks adadan ayrılırken kendi kendine gülümseyerek “Umarım bu sefer başarırsın Luffy” diyor. Ve bölüm sonu...
-Haftaya ara var-
Bu kadar hikayeyi bir bölümde işleseydi One Piece, yüz sayıya ulaşamadan biterdi.

Şindik 3 tane mi silah çıktı ? Pluton,poseidon ve uranüs.Pluton un bilgileri franky yakmıştı ama alabasta da gerçekten de silah var gibi duruyor.Demek ki okuyan birisi zamanında tomsan a vermiş defteri.Poisedion shiroshi olması lazımdı.Geriye bilinmeyen uranüs mü kaldı ? O da goro-goro no mi gibi duruyor doğru çıkarsa spoiler.Eğer gerçekten de bu meyve silah ise mangaka fena retcon çakıyor seriye hızlanma adına.

Şindik 3 tane mi silah çıktı ? Pluton,poseidon ve uranüs.Pluton un bilgileri franky yakmıştı ama alabasta da gerçekten de silah var gibi duruyor.Demek ki okuyan birisi zamanında tomsan a vermiş defteri.
Yakılan şey Pluton'un planlarıydı. Yani o planlarla bir gemi ustası bir Pluton inşa edebilir. O planlar ile Croco'nun da elde ettiği Arabasta topraklarında Pluton'un gizlenmiş olması bilgisi bağlantılı değil, birbirinden bağımsızlar. Gemi planları nesillerdir çıraktan çırağa geçmiş, yani belirsiz biri Tom'a vermemiş o planları.

Güzel yazıyor bir tanesi hariç diğerleri tutmuyor. O biride Orochinin ölü gibi yerde uzanması.

Caribou muhhabeti dönüyordu bazı forumlarda kaido antik silahları dillendirince.

Aksiyon bekleyenler daha çok bekleriz. Oda hikaye yazmayı sever.

Kaido önce plan yapmış( antik silahları ele geçirme) sonra yapay meyve ile ordu kurmuş şimdide dünyalar savaşı başlatıyor. Bu kadar yol almışsa helal olsun Reise.

Kaido Linlini sakinleştiriyor. Linlinde Luffyi görmezden gelip kendini frenliyormuş.

Luffy aynı anda iki İmparatora karşı savaşamayacağını biliyormuş. Bu nedenle kendini frenliyormuş.

Bir bölümde hiç olmayacak kisilerden iki fren gözlerimi yaşartır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık