Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Spoiler Konusu 2

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aslında Luffy ve Kid muhabbeti kısmen doğru çıktı.

Ben takılmıyorum doğru ve yanlış çıkmasına, ki sen önceden bölümleri direkt kendin gördüğün zaman kesin bilgi olduğunu belirtiyordun. Şimdi Tay'ın verdiği bilgileri aktarıyorsun, doğru çıksa da yanlış çıksa da tartışması eğlenceli oluyor.
Onun da tek emin konuştuğu yer orasıydı. Tay, Apoo mevzusu bölümün sonunda oluyor sanmış. Sürpriz olsun diye o kısmı söymemiş. Apoo'nun sadece Luffy'ye yaptığı saldırıyı görünce de Zoro spoileri de doğru sanmış. Bayağı konuştu, üstüne yorum yapmaya gerek yok.

Sevgili KorsanFan halkı. Bu haftaki spoiler rezaletinden ötürü sizlerden özür diliyorum. Toplulukta da bayağı tepki gösterdiler spoiler veren kişiye, ama onun da suçu yok. Sonuçta o da başka yerden alıyor. Bize dediğine göre Apoo'nun Luffy'ye yaptığı saldırı bölüm sonu sürpriziymiş. Yani söylemediği ikinci haber buymuş. Aradaki o kadar muhabbetin ne olduğunu sorduk, o da bizden özür diledi yanlış çıktığı için.

Tekrardan kusura bakmayın. Bizim Tay'a duyulan güven zedelendi. Gruptan çıkmazsa da, bundan sonra spoiler vermeyebilir.
Verdiğin çoşku yeter :at:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık