Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Spoiler Konusu 2

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoro nun Kaido nun oğlu olduğuna zerre inanmıyorum.Oden öldükten sonra wano nun bölgesel daimoları Orochiye savaş açıp yenilmişti.Zoro büyük ihtimal o daimo ların birinin çocuğu .Babası ölünce adadan bir şekilde kaçmış olmalılar.Zoro wano da bir anlamda babasının intikamını alacak diye düşünüyorm.Boşuna Zoro Orochiye slash atmadı .

Zoro nun Kaido nun oğlu olduğuna zerre inanmıyorum.Oden öldükten sonra wano nun bölgesel daimoları Orochiye savaş açıp yenilmişti.Zoro büyük ihtimal o daimo ların birinin çocuğu .Babası ölünce adadan bir şekilde kaçmış olmalılar.Zoro wano da bir anlamda babasının intikamını alacak diye düşünüyorm.Boşuna Zoro Orochiye slash atmadı .

zoronun kaido ile indirilmesi arasında bir bağlanti olacaksa , bulletin inmesinde ussop un yaptıgına benzer bir katkisi olabilir diye düşünüyorum ama daha çok oden in açtıgı yaradan faydalanabilirler gibime geliyor. 2 yonkou için kelle bir denizci lazım garp kılıç timi ile gelebilir ve yanlarinda kuzan aokiji ve kuzanın BB ile degilde devrim ordusu ile hareket ettiğini düşünüyom

hadi bee artık pazartesi spoiler gelmicekmiş sanırım.

hadi bee artık pazartesi spoiler gelmicekmiş sanırım.
Hadi gel müjdeler ver
Gözlerimdeki yaşı sil yeter

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık