Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Spoiler Konusu 2

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bak şimdi diğer konudan geliyorum. zoro nasıl kaidouyu kesecek buldum galiba. biliyosun normalde ejderyaların antisi oklar. bizim tayfada nişancı kim, usopp. usopp zoroyu kaidouya uzaklardan bi yerden fırlatacak aynı dressrosa sugar olayı gibi. zoro aşura yapıp havada tatsumaki ile hızlanacak ve kaidounun böğründen girip sırtından çıkacak. fakat kaidou yine de ölmeyecek, zoroyu tespit edip tam iç yıkım ile saldıraca... ama o da ne! kaidou bi anda pörsümüş bi mumyaya dönecek! meersem zoro enmayı kaidounun içinde bırakmış! kaidou hakisini açığa çıkarınca enma da kurutmuş. gg ez
Bu olaydan sonra hükümet Zoro'nun tehdit olduğunu kabul edip başına 5 milyar ödül koyar ve Kaido yerine İmparator olarak makama geçer, sonra da "Yaşayan en büyük korsanı avladım artık lüzum yok." diyip Wano'nun refahını yükseltecek yenilikler getirerek Wano'nun yeni şogunu olur. Bu sırada da Hiyori'den olan çocukları kiraz ağaçları altına top oynar.

Zoro ryumanın soyundan çıkar.
Jimbei, Chopper, Sanji ölecekse kim kalacak tayfadan. Shanks gelecek arc davy beck fight dönecek kişi.
Üstüne Bbnin kral olması çok klişe oda yapmaz bunu

Ekşi Sözlük'ten;

https://eksisozluk.com/entry/109573222

Bu da içeriğin alındığı Reddit paylaşımı;

Açıkçası tamamını okumadım. Belki burada da paylaşılmıştır, bilmiyorum. Belki de palavradır.
Fanfictiondan ibaret sahte spoiler dizisi.Bu yazı paylaşıldığı zaman manga 538.bölümde imiş.Ace'in idam edileceğini ve Wb'nin onu kurtarmaya geleceğini herkes biliyordu.Arlong Park forumunun tartışma bölümünün 2009 yazılarına baktığımda benzer şeylere rastladım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık